M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Julia dobije Magdę po śmierci ojca! Żenujące spotkanie kochanek Andrzeja w windzie

2023-07-24 16:35

W 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach w życiu Magdy (Anna Mucha) rozegra się kolejny koszmar. Nie dość, że Budzyńska dopiero co pożegna ukochanego ojca Wojtka (śp. Emilian Kamiński), to jeszcze w kancelarii Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Adama (Jacek Kopczyński) ponownie natknie się na Julię (Marta Chodorowska)! W 1737 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Malicka omal nie staranuje Budzyńskiej, ale nie pozwoli jej tak po prostu odejść! Tyle, że Magda nie będzie miała ochoty ciągnąć tego żenującego przedstawienia i szybko rozprawi się z kochanką Andrzeja! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Julia złoży Magdzie kondolencje po śmierci Wojtka w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Kochanki Andrzeja znów wpadną na siebie w windzie

W 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Magda pogrąży się w rozpaczy po śmierci ukochanego ojca. Budzyńska nie będzie w stanie normalnie funkcjonować, dlatego jej obowiązki w domu przejmie Maciek (Franciszek Przanowski), na którego spadnie jeszcze opieka nad Nadią (Mira Fareniuk). A to dlatego, że odejście Wojtka zbiegnie się z tragedią Zduńskich, gdy Piotrek (Marcin Mroczek) wyląduje w szpitalu po dwóch rozległych zawałach, przez co Budzyński będzie musiał przejąć jego obowiązki. W 1737 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej jak podaje swiatseriali.interia.pl Magda zjawi się w kancelarii, aby odebrać męża, ale okrutny los sprawi, że natknie się również na Julię i Sylwię (Hanna Turnau)!

W 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Malicka omal nie staranuje Budzyńskiej, gdy ta wspólnie z mężem, będzie wychodzić z windy. W tym momencie kochanki Andrzeja obrzucą się wzajemnym spojrzeniem, po którym Julia ustąpi Magdzie miejsca.

- Proszę... - szepnie Julia.

- Dziękuję - odpowie Magda i wraz z Andrzejem ruszą w kierunku wyjścia.

Tyle tylko, że w 1737 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Julia tak łatwo nie pozwoli im odejść i oczywiście zaczepi Magdę. Wówczas przerażony Andrzej zastygnie w bezruchu, a zaciekawiona Sylwia z uwagą będzie przyglądać się dalszemu rozwojowi wydarzeń!

- Poczekaj, Magda - zawoła Julia.

Wtedy w 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Budzyńska zatrzyma się i odwróci w kierunku swojej rywalki, która dowie się o śmierci jej ojca i nieoczekiwanie złoży jej kondolencje. Oczywiście, Magda je przyjmie, ale nie będzie miała ochoty kontynuować rozmowy z kochanką męża i szybko zakończy ich żenujące spotkanie. Tym bardziej, że w 1737 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej nastąpi ono w najgorszym dla niej momencie...

- Chciałam... złożyć ci kondolencje... Słyszałam o śmierci twojego taty, bardzo mi przykro - wyzna Malicka.

- Dziękuję. Przepraszam, ale się spieszymy... - rzuci Budzyńska.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze