M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Andrzej zostawi Magdę w cierpieniu! Po śmierci Wojtka ucieknie w pracę

2023-07-16 22:20

W 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Magda (Anna Mucha) zostanie sama ze swoim bólem i cierpieniem po nagłej śmierci Wojtka (śp. Emilian Kamiński). Niestety, w trudnych chwilach nie będzie mogła liczyć na wsparcie Andrzeja (Krystian Wieczorek), który wpadnie w wir pracy i będzie siedział w kancelarii od świtu do nocy. W 1737 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Magda będzie mogła liczyć wyłącznie na Maćka (Franciszek Przanowski), który już nie pierwszy zastąpi jej męża! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Maciek zajmie miejsce Andrzeja w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! To on będzie z Magdą po śmierci Wojtka

W 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Magda pogrąży się w bólu i rozpaczy po śmierci ukochanego ojca. Wojtek odejdzie nagle i nikogo na to nie przygotuje, przez co Budzyńskiej tak trudno będzie się z nim pogodzić. Żona Andrzeja wyleje prawdziwe morze łez, ale niestety w swoim cierpieniu zostanie sama, gdyż jej męża ponownie nie będzie u jej boku. W 1737 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej jak podaje swiatseriali.interia.pl Budzyński ucieknie w pracę i zacznie przesiadywać całymi dniami w kancelarii. A to oczywiście, nie weźmie się znikąd, gdyż śmierć Marszałka zbiegnie się z dramatem w rodzinie Zduńskich, gdy Piotrek (Marcin Mroczek) dostanie zawału, a lekarze rozpoczną dramatyczną walkę o jego życie!

To sprawi, że 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach kancelaria Budzyńskiego i Wernera (Jacek Kopczyński) straci prawnika, którego obowiązki będzie musiał przejąć Andrzej. A przez to mąż Magdy będzie zajmował się nie tylko swoją robotą, ale również Zduńskiego, przez co więcej nie będzie go w domu niż będzie. Dlatego w 1737 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej to Maciek ponownie będzie musiał zająć jego miejsce i zaopiekować się już nie tylko domem i przybraną matką, ale również i siostrą Nadią (Mira Fareniuk)!

- Mogę jej jakoś pomóc? Bardzo chciałbym... coś zrobić... - zainteresuje się Maciek.

- Już i tak bardzo dużo robisz. Przyprowadzasz i odprowadzasz do szkoły Nadię, ogarniasz zakupy, jak trzeba, odgrzewasz dla was obiad... - zauważy Andrzej.

Jednak dla Maćka w 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach to będzie mało, gdyż to i tak nie pomoże Magdzie. A jej przybrany syn już zdążył się napatrzyć jak matka wylała prawdziwe morze łez po zdradzie Andrzeja i ciąży jego kochanki Julii (Marta Chodorowska), a teraz historia ponownie zatoczyła koło. I w tym momencie znów przy Budzyńskiej nie ma jej męża...

- To są pierdoły! - zdenerwuje się.

- Wręcz przeciwnie, to bardzo ważne sprawy. I kiedy ja jestem zajęty, siedzę do wieczora w kancelarii, ty zdejmujesz je mamie z głowy. A to, szczególnie teraz, ma ogromne znaczenie... - stwierdzi Budzyński.

- Wiem, ale... Nie o to mi chodzi. Chciałbym coś zrobić, żeby mama nie czuła się tak podle... - wyjaśni chłopak.

Wtedy w 1737 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej do ich rozmowy włączy się Magda, którą ogromnie poruszą słowa i postawa Maćka. Budzyńska będzie dumna, że ma takiego wspaniałego syna!

- Maciuś, kochany... Nie przejmuj się, wszystko jest w porządku - zapewni go.

- Przecież widzę, że wieczorami ciągle płaczesz... - wyrzuci Maciek.

- Trochę sobie popłaczę, wtedy mniej boli... Ale na szczęście mam was... I to jest dla mnie najlepsze lekarstwo... na wszystkie smutki... - szepnie synowi.

Na planie M jak miłość ścigają się z czasem. Ta ważna scena Magdy i Andrzeja wymaga poświęcenia
Najnowsze