M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Iwona namiesza w życiu Anety i Olka. Nie może się nachwalić córki i zięcia, ale każdy pamięta, co potrafi - ZDJĘCIA

2023-07-12 11:59

Iwona (Hanna Śleszyńska) jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa. Kryńska pogodziła się z córką i obecnie mają dobre, serdeczne relacje, ale to nie oznacza, że Aneta (Ilona Janyst) zapomniała, co rodzicielka wyprawiała w przeszłości. Kiedy Iwona znów zawitała do jej życia, wcale nie było kolorowo. Dopiero choroba seniorki i czas spowodowały, że Chodakowska nieco odpuściła. Iwona nieźle namiesza w życiu córki i Olka (Maurycy Popiel) w "M jak miłość" po wakacjach. Niby nie może się ich nachwalić, ale jaka okaże się prawda?

Iwona namiesza u Anety i Olka w nowym sezonie "M jak miłość"

Aneta i Iwona nie zawsze miały przyjacielską relację. Kiedy jakiś czas temu Kryńska zawitała do życia Chodakowskiej, lekarka wcale nie była zachwycona. Kojarzyła matkę z kłopotami i szemranymi decyzjami. Wtedy nie wiedziała jednak, że kobieta zjawiła się w Warszawie, skrywając wielką tajemnicę. To Olek jako pierwszy dowiedział się, że Iwona mierzy się z glejakiem mózgu, a dopiero potem do Anety dotarło, że może stracić matkę na zawsze. Początkowo kobieta nie chciała słyszeć o leczeniu, ale ostatecznie Chodakowscy postawili na swoim, co przyniosło dobre efekty. Od wspólnej walki o zdrowie matki, relacje Anety i Iwony zaczęły się poprawiać. Potem na świat przyszedł Borysek (Tymon Szkopek), którego seniorka pokochała na całego. 

To na pewno nie koniec perypetii Iwony w "M jak miłość". Kryńska na dobre zabawi w życiu córki i zięcia, których nie może się nachwalić! Hanna Śleszyńska dodała zdjęcie z serialową córką i jej mężem i czule je podpisała. - Nie ma to jak towarzystwo ukochanej córeczki i idealnego zięcia❤️😄❤️.Na mamusię zawsze mogą liczyć😁 @mjakmilosc.official #naplanie #córeczkamamusi #idealnyzięć #maurycypopiel - napisała aktorka. 

Widzowie zachwycili się widząc rodzinkę Chodakowskich z "M jak miłość" razem, ale przecież każdy wie, że równie to bywa. - Wspaniała rodzina , wspaniałe ujęcie (a w praktyce jak to w praktyce 🤭).😛 - brzmi jeden z komentarzy pod postem Hanny Śleszyńskiej na Instagramie. Trudno się nie zgodzić, że czasem pozory mylą. Czy tak też będzie w przypadku relacji u Chodakowskich? 

Iwona postawi na siebie w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej 

Wiadomo już, że Iwona będzie się kręciła wokół córki i zięcia, ale może ją też czeka coś dobrego? Ze zdjęć Ilony Janyst na Insatgramie można wywnioskować, że Kryńska spotka się z Argasińskim (Karol Strasburger). Może to on zawróci jej w głowie? W końcu oboje są wolni, gdyż ojciec Anety zmarł jak była dzieckiem. Kto wie, co szykują scenarzyści "M jak miłość"... Jedno jest pewne, Iwona nie straci swojego zacięcia, charakterku i pewności siebie. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze