M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Groza w Grabinie! Marysia zabierze dzieci Kingi i Piotrka do domu mordercy. Nie będzie wiedziała, co planuje sąsiad - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-07-07 9:04

Podejrzany sąsiad Rogowskich z "M jak miłość" w nowym sezonie do tego stopnia uśpi czujność Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że ta zaprowadzi do jego domu i gospodarstwa najmłodsze wnuki, dzieci Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek)! Jak do tego dojdzie? W 1736 odcinku "M jak miłość" Zduńscy zostawią Miśka (Aleksander Bożyk) i bliźniaczki pod opieką Marysi, która poprosi Daniela (Paweł Prokopczuk), żeby pokazał jej wnukom swoje zwierzęta. Wizyta u tajemniczego sąsiada, który będzie skrywał przed Rogowską bolesną tajemnicę śmierci swojej córki, wzbudzi grozę. Marysia nie domyśli się, że Daniel planuje zabójstwo!

"M jak miłość" odcinek 1736 Marysia z dziećmi Kingi i Piotrka u podejrzanego sąsiada Daniela, który chce zabić Ewę Kalinowską

Mroczna przeszłość Daniela w 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach wciąż będzie tajemnicą dla wielu sąsiadów nowego przybysza do Grabiny. Wcześniej intrygował mieszkańców więziennym tatuażem, który jako pierwszy zauważył u niego Kamil Gryc (Marcin Bosak). Przyjaciel Magdy podczas wizyty w siedlisku razem z Anitą (Melania Grzesiewicz) i Polą (Hania Nowosielska) poznał Daniela, który nie wzbudził jego zaufania. Następnego dnia sąsiada odwiedziła Marysia, która wówczas opiekowała się dziećmi Marcina (Mikołaj Roznerski). Zabrała Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska) do gospodarstwa Daniela, by dzieciaki zobaczyły kurnik i znoszące jajka kury. Ot, taka wiejska atrakcja!

A kiedy w "M jak miłość" do Rogowskiej dotarła wiadomość, że Daniel siedział w więzieniu, próbowała ostrzec przed nim swoją przyjaciółkę Maję (Ewa Tucholska), która z powodu samotności liczyła na bliższą znajomość z sąsiadem. Nadzieje Mai legły w gruzach gdy w 1731 odcinku "M jak miłość" zobaczyła w domu u Daniela pistolet! Po tym przerażającym odkryciu zawiadomiła Marysię i Artura (Robert Moskwa), żeby uważali na podejrzanego sąsiada. Ale Rogowska ostrzeżeń przyjaciółki nie posłucha.

Do tego stopnia, że w 1736 odcinku "M jak miłość" znów odwiedzi Daniela, jakby prosiła się o kłopoty! Tym razem Marysia zabierze ze sobą wnuki, Miśka oraz bliźniaczki Emilkę (Julia Kempka) i Zuzię (Marcelina Kempka). Na prośbę Marysi sąsiad pokaże dzieciom swoje zwierzęta, owce i kury. Podczas rozmowy Daniel będzie bacznie przyglądał się dzieciom, skrywając w sercu ogromny ból po śmierci swojej córki Zosi. Ale Rogowska nie będzie miała pojęcia co się kryje za smutkiem w oczach Daniela, jaką zemstę planuje na osobie, którą obwinia o stratę jedynego dziecka.

- Jesteśmy tylko ludźmi i bardzo łatwo nami manipulować. Ta okładka, szczególnie w tym świecie, często jest decydująca. Trzeba być szalenie mądrym i uważnym, by nie zwracać uwagi na okładkę i bardziej czuć - powiedziała tajemniczo Małgorzata Pieńkowska w "Kulisach serialu M jak miłość". 

Tego dnia Daniel w 1736 odcinku "M jak miłość" zaplanuje zabójstwo Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth), lekarki, która dwa lata temu popełniła tragiczny w skutkach błąd. Nie przyjęła Zosi do szpitala, chociaż dziewczynka nie mogła oddychać, nie zleciła też żadnych badań. Przez Ewę córką Daniela zmarła. Jedyną osobą, która w 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach pozna tajemnicę sąsiada Rogowskich będzie Maja.

Tylko jej Daniel na początku nowego sezonu "M jak miłość" opowie jak dwa lata temu zmarła Zosia, która chorowała na serce. - Zosia umarła na moich rękach. Nie ma dnia, kiedy ja nie myślę o mojej małej córeczce... - wyzna Daniel ze łzami w oczach i doda, że lekarka kardiolog, która akurat kończyła dyżur w szpitalu, odesłała go z córką do domu, choć Zosia miała duszności. Daniel nie wymieni imienia i nazwiska Ewy Kalinowskiej, ale z jego słów Maja wywnioskuje, że nadal rozpamiętuje tragedię i pragnie zemsty za śmierć córki.

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie? Doprowadziła do śmierci dziecka Daniela i teraz za to zapłaci!
Najnowsze