M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1731: Przerażające odkrycie w domu Daniela! Przyjaciółka Marysi znajdzie u niego pistolet. Zobaczy jak śledzi Ewę po lesie - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-05-03 20:05

W 1731 odcinku "M jak miłość" do Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) dotrą niepokojące wiadomości w sprawie Daniela (Paweł Prokopczuk), nowego sąsiada z Grabiny, który zamieszkał w pobliżu siedliska Magdy (Anna Mucha)! Rogowskich zaalarmuje przyjaciółka Marysi, Maja (Ewa Tucholska), która ostatnio bardzo zbliżyła się do Daniela i teraz w 1731 odcinku "M jak miłość" odkryje w domu tajemniczego mężczyzny pistolet. Broń, którą Daniel rozłoży na stole, będzie szykowana na lekarkę, którą samotnik wini za śmierć swojej córki Zosi, Ewę Kalinowską (Anna Kerth). Tego dnia Daniel zacznie śledzić Ewę w lesie. Zobacz WIDEO i ZDJĘCIA z tych scen z 1731 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1731 - poniedziałek, 15.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć córki Daniela w 1731 odcinku "M jak miłość" popchnie nowego sąsiada Rogowskich i Magdy z Grabiny do makabrycznego planu zemsty na lekarce, która zabiła Zosię! Dwa lata temu chora na serce dziewczynka zmarła w skutek błędu lekarskiego popełnionego przez Ewę Kalinowską. To wspólniczka Artura z wiejskiej przychodni w Lipnicy, ceniona, doświadczona doktor kardiolog leczyła wówczas córkę Daniela. Niestety postawiła błędną diagnozę i Zosia zmarła. Nie tylko dla Daniela, ale także dla Ewy ta śmierć była przełomowym momentem w życiu. Dopiero w 1731 odcinku "M jak miłość" okaże się jak bardzo Kalinowską dotknęła strata małej pacjentki.

Jeśli chodzi o Daniela, to w 1731 odcinku "M jak miłość" zacznie realizować plan zemsty na Ewie, którą niedawno rozpoznał w przychodni Rogowskich. Kalinowska nawet nie zauważyła z kim Marysia wtedy rozmawiała, nie zorientowała się, że to ojciec jej dziewczynki, której nie zdołała uratować. Podejrzany mieszkaniec Grabiny, który w przeszłości siedział w więzieniu za kradzieże, zacznie dręczyć Ewę wiadomościami i telefonami.

- Daniel to człowiek z bardzo bogatą przeszłością. On ma bardzo dużo uczuć. Chciałby tu zostać, jemu tu jest naprawdę dobrze, gdyby nie pewna sprawa, która go dręczy od lat. Czy Ewa ma się czego bać? Nie wiem, zobaczymy... - powiedział tajemniczo(Paweł Prokopczuk w "Kulisach serialu M jak miłość".

Coraz bardziej przerażona Kalinowska w 1731 odcinku "M jak miłość" zwierzy się jedynemu przyjacielowi, Jerzemu Argasińskiemu (Karol Strasburger), że ktoś zaczął ją nękać. Dręczyciel Daniel wyśle do Ewy zapowiedź zemsty, zapłaty za grzechy, które popełniła. Prześladowana lekarka nie będzie miała pojęcia kim jest człowiek, który chce się na niej odegrać.

- Nie da się uciec. Potwory w szafie zawsze się jakieś znajdą. Przeszłość będzie jednak takim trochę strachem, gdzieś czatującym... Ewa po prostu nie wie, co się wydarzy. Musi się skonfrontować z przeszłością, chociaż nie wie o tym od razu. I nie wie, że to będzie tak trudne, bo nie ma tutaj kontroli - ujawniła Anna Kerth w "Kulisach serialu M jak miłość".

W 1731 odcinku "M jak miłość" Marysia spotka się z Ewą w lesie. Podczas joggingu przypadkiem wpadnie na Kalinowską, która wybierze tą samą trasę do biegania co Artur i jego żona. Rogowska wypatrzy też w lesie Daniela, który będzie jeździł na rowerze, śledząc Ewę! Ale żadna z nich nie będzie miała jeszcze pojęcia o co chodzi tajemniczemu sąsiadowi z Grabiny.

Chwile grozy w 1731 odcinku "M jak miłość" czekają za to Maję, która zajrzy z wizytą do domu Daniela i zobaczy na stole pistolet. - Byłam dzisiaj u Daniela, nie uwierzycie, co widziałam... - powie Marysi i Rogowskiemu, kiedy zaraz potem zjawi się w przychodni. Zaniepokojona przyjaciółka Marysi nie będzie wcale ukrywała przed nią, że Daniel trzyma w domu broń.

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie? Doprowadziła do śmierci dziecka Daniela i teraz za to zapłaci!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze