M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1699: Przerażające odkrycie Kamila w Grabinie. Podejrzany sąsiad Magdy siedział w więzieniu! - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-01-10 20:20

W 1699 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) wróci do Grabiny, gdy w sąsiedztwie siedliska zamieszka podejrzany, tajemniczy mężczyzna o imieniu Daniel (Paweł Prokopczuk). Nowego mieszkańca wsi, który zostanie sąsiadem Magdy natychmiast prześwietli sołtyska Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska). Jednak to dopiero Kamil w 1699 odcinku "M jak miłość" z przerażeniem odkryje, że Daniel nie jest tym, za kogo się podaje. W hodowcy kóz i kur, który będzie stronił od ludzi, Kamil rozpozna przestępcę, byłego więźnia. Jaką tajemnicę będzie skrywał Daniel i czy skrzywdzi Magdę? Sprawdź, co już wiadomo, zobacz ZWIASTUN i ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1699 - wtorek, 10.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Magda w 1699 odcinku "M jak miłość" zdecyduje się na powrót do Grabiny, ale nie będzie świadoma tego, co ją czeka w siedlisku! Jakby jeszcze niewystarczająco wycierpiała z powodu zdrady Andrzeja (Krystian Wieczorek), ciąży Julii (Marta Chodorowska), rozstania z niewiernym mężem. Tym razem los postawi na drodze Magdy podejrzanego, niebezpiecznego sąsiada. Jak podaje światseriali.interia.pl do Grabiny przeprowadzi się bardzo skryty, stroniący od ludzi Daniel, który kupi gospodarstwo, by hodować kozy i kury.

Nowy mieszkaniec Grabiny w 1699 odcinku "M jak miłość". Kim będzie Daniel?

Jego przyjazd do Grabiny w 1699 odcinku "M jak miłość" zaintryguje Kisielową, która natychmiast złoży nowemu mieszkańcowi niezapowiedzianą wizytę. Podczas odwiedzin przekona się jak dziwnym człowiekiem jest Daniel. Dlatego od razu zawita do siedliska, by tam ostrzec Kingę (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek), by uważali na sąsiada, któremu źle z oczu patrzy. Bo Zduńscy w 1699 odcinku "M jak miłość" tuż przed powrotem Magdy nadal będą gospodarzami pensjonatu przyjaciółki. - Straszny ponurak. Będziecie mieli z nim problemy.To znaczy Magda będzie miała - uprzedzi ich Kisielowa.

Kamil w 1699 odcinku "M jak miłość" rozpozna w sąsiedzie Magdy przestępcę

Tego dnia w 1699 odcinku "M jak miłość" w siedlisku zjawią się także Kamil z Anitą (Melania Grzesiewicz). Przypadek sprawi, że Zduńscy oraz Gryc z ukochaną wpadną na sąsiada Daniela i będą mieli okazję go poznać. Uwagę Kamila zwróci więzienny tatuaż na ręku Daniela - klucz przekreślony krzyżykiem. Od razu będzie wiedział, że mają do czynienia w włamywaczem. A to oznacza, że nie tylko Magda może być zagrożona! Ofiarami przestępcy Daniela mogą paść inni mieszkańcy Grabiny.

M jak miłość. Kinga i Piotrek zostaną w Grabinie na dłużej? Rozpoczną nowe życie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze