M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Gorące wakacje Marcina, Kamy i tajemniczej brunetki. Chodakowski zajmie się obiema paniami na raz! - ZDJĘCIA

2023-07-06 11:12

W nowych odcinkach "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski), Kama (Michalina Sosna) i tajemnicza brunetka, która dopiero dołączy do obsady serialu, wyruszą na wspólny wypad nad wodę! Chodakowski zajmie się dwiema pięknymi kobietami i zawiezie je na wypoczynek. Widać, że detektyw złapie wspólny język z tancerką erotyczną i jej koleżanką, do tego stopnia, że zorganizują nawet wspólny wyjazd. Marcin w "M jak miłość" po wakacjach przeżyje szaleńczą miłość po rozstaniu z Izą (Adriana Kalska)?

Wspólny wyjazd Marcina, Kamy i nowej bohaterki w "M jak miłość" po wakacjach

Marcin zabierze Kamę i nową bohaterkę w "M jak miłość" na wspólny wypad nad morze. Chodakowski nie będzie narzekał na samotność po rozstaniu z Izą, bo tancerka i jej koleżanka zajmą się przystojnym detektywem. Jeszcze nie wiadomo dokładnie, w kogo wcieli się Alina Szczegielniak, aktorka, która zagra w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. Może będzie to ktoś z bliskiego otoczenia Kamy, a przecież sama Michalina Sosna zapowiadała, że jej bohaterka mocno weźmie się za detektywa w nowym sezonie serialu. 

I tak się też stanie, bo wspólne zdjęcia i nagrania z planu "M jak miłość" potwierdzają, że Kama i Marcin będą ze sobą bliżej niż kiedykolwiek. W momencie, w którym detektyw miał jeszcze nadzieję na ratowanie swojego małżeństwa, raczej trzymał atrakcyjną blondynkę na dystans. Kiedy już będzie pewny, że z Izą to koniec, zaangażuje się mocniej w znajomość z tancerką. Zdradzamy, że Kama stanie się stałą bywalczynią w domu Chodakowskiego, zaczną się sobie zwierzać i z pewnością dowiedzą się o sobie o wiele więcej niż dotąd.

Wspólne wakacje Marcina z dwiema kobietami to początek czegoś nowego w "M jak miłość"?

Michalina Sosna pokazała urywki z planu "M jak miłość", gdyż jeden z obserwujących zapytał się jej na Instagramie, czy nadal nagrywa "M jak miłość". Aktorka odpowiedziała, przedstawiając filmik z planu, na którym pozuje z nową bohaterką oraz Chodakowskim w tle. Panie mają na sobie jedynie bikini, a Marcin postawił na letnie, przewiewne ubrania. To może oznaczać tylko jedno - wspólny wyjazd połączy bohaterów. Jeszcze nie ma pewności, czy między Kamą a Marcinem narodzi się piękne, długotrwałe uczucie, ale wydaje się, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku. Chodakowski wydawał się bardzo zadowolony z faktu, że spędza czas w towarzystwie Kamy i nowej bohaterki nad wodą. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze