M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Dziecko połączy Bartka z Tadeuszem i jego byłą już na zawsze? - ZDJĘCIA

2023-07-21 14:46

Nowy sezon "M jak miłość" przyniesie sporo niespodzianek w wątku Bartka (Arkadiusz Smoleński) i Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), przyjaciół z Grabiny, których połączy ta sama kobieta i jej dziecko! To już pewne, że Bartek wróci z Australii na stałe, ale bez żony Uli (Iga Krefft) i córki Kalinki. Pustkę po nich Liskieckiemu stopniowo zacznie wypełniać była ukochana Tadeusza Kiemlicza, która w nowych odcinkach "M jak miłość" spróbuje go odzyskać. Pewna siebie Ola (Justyna Karłowska) zakręci się koło Bartka, żeby być blisko Tadzia, a w swoją grę wciągnie także własną córkę! Mamy ZDJĘCIA z "M jak miłość" po wakacjach z całą trójką.

Jak w nowym sezonie "M jak miłość" Ola wykorzysta Bartka i swoją córkę, żeby odzyskać Tadeusza?

Na planie "M jak miłość" powstają właśnie nowe odcinki, w których rozstrzygnie się jak daleko posunie się Ola, żeby Tadeusz znów z nią był. Nie ma już żadnych wątpliwości, że Bartek będzie miał spory udział w intrygach Oli, która postanowi wykorzystać przyjaciela Kiemlicza, by osiągnąć swój cel. Po powrocie do Grabiny samotny Bartek, który rozstanie się z Ulą, zostawi żonie ich przybraną córkę Kalinkę (Oliwka Kępka), stanie się łatwym celem Oli. Czy Bartek i była Tadeusza będą razem w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach? Sporo na to wskazuje! Takie miłosne roszady potwierdzają sami aktorzy, Smoleński i Karłowska.

Skoro Ola zwiąże się z przyjacielem Tadzia to po co w "M jak miłość" po wakacjach będzie zawracała głowę jemu i Jagodzie (Katarzyna Kołeczek)? Odpowiedź może być tylko jedna - Bartek będzie tylko narzędziem w jej rękach, żeby mogła być blisko niedoszłego narzeczonego, który teraz zaręczy się z Jagodą! A żeby było jeszcze ciekawiej Ola może złapać Bartka na dziecko. Tęsknota za Kalinką sprawi, że Lisiecki najpewniej dostrzeże w córce Oli swoje dziecko!

Mała Gabrysia w "M jak miłość" jeszcze dwa lata temu miała być córką Tadeusza! Kiedy związał się z Olą był gotów uznać ją za własne dziecko. Wówczas biologiczny ojciec dziewczynki, grabarz Leon (Dariusz Toczek) nie chciał być jej tatą, stchórzył i odciął się od Oli, z którą spędził zaledwie jedną noc.

W nowym sezonie "M jak miłość" Ola z córką zakręci się koło Bartka, ale też będzie częstym gościem w domu Tadeusza. Tym samym dziecko połączy przyjaciół z byłą kochanką jednego z nich. Trudno jednak przewidzieć jak dalej potoczą się losy tych bohaterów, bo wiele zależy od tego kiedy Ola da za wygraną i odpuści sobie Tadeusza. Z kolei Bartek na dłuższą metę nie będzie tak naiwny, żeby spotykać się z Olą, która wcale nie będzie go chciała.

M jak miłość po wakacjach. Bartek po rozstaniu z Ulą będzie z Olą! To już oficjalne
Najnowsze