M jak miłość

Ewa Kalinowska żegna M jak miłość. Ostatni dzień Anny Kerth na planie - ZDJĘCIA

2023-07-21 10:26

Ewa Kalinowska znika z "M jak miłość"! Lekarka, która próbowała zniszczyć małżeństwo Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) Rogowskich, a także związek Patrycji (Alżbeta Lenska) i Łukasza (Jakub Józefowicz), po raz ostatni pojawiła się na planie uwielbianego serialu TVP2. Uradowana Anna Kerth pożegnała "M jak miłość" na swojej relacji na Instagramie. Zatem co stanie się z Ewą Kalinowską w nowym sezonie po przerwie wakacyjnej? Czy zginie z rąk Daniela (Paweł Prokopczuk)? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Ewa Kalinowska znika z "M jak miłość"! Anna Kerth ostatni raz pojawiła się na planie serialu

Anna Kerth z przytupem dołączyła do "M jak miłość", ale rolą Ewy Kalinowskiej nie wkupiła się łaski fanów. I to nie tylko dlatego, że okazała się być przyjaciółką Jerzego Argasińskiego (Karol Strasburger), która namawiała go do zemsty na Patrycji i Łukaszu. W końcu to ona podstawiła piękną Klaudię (Angelika Smyrgała), która miała uwieść Wojciechowskiego, ale ostatecznie jej się to nie udało. A co więcej, Ewa sama próbowała zniszczyć inny związek, Marysi i Artura, gdyż nie mogła znieść ich szczęścia. A to dlatego, że po odejściu męża do kochanki, sama była nieszczęśliwa. Ale również i w tym przypadku musiała się pogodzić z porażką, a za jej grzechy w finale sezonu "M jak miłość" przyszło jej słono zapłacić!

W ostatnich odcinkach "M jak miłość" przed wakacjami wyszło na jaw, że Ewa przyczyniła się do śmierci 2-letniej córeczki Daniela. Mimo upływu czasu nowy sąsiad Mostowiaków nie pogodził się z tą stratą i jak tylko spotkał Kalinowską, to zapragnął zemsty! Ojciec Zosi zaczął wysyłać lekarce SMS-y z cytatami z Biblii, mówiące o zemście, a także obserwował ją, ale w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej pójdzie o krok dalej! Nie dość, że Daniel będzie śledził Ewę i wysyłał jej otwarte groźby, przez co lekarka wpadnie w obłęd, to jeszcze skrupulatnie zaplanuje jej morderstwo i nawet przystąpi do działania! Czy tak zginie Kalinowska i odejdzie z hitowego serialu TVP2?

Anna Kerth zdradziła na swojej relacji na Instagramie, że ma już za sobą ostatni dzień na planie "M jak miłość"! Aktorka najpierw zamieściła krótkie wideo z garderoby, które opatrzyła wpisem #thelastdaybeforebreak. A następnie pochwaliła się filmikiem, na którym uradowana opuszcza plan i znika z serialu, ale tylko na czas wakacji!

- It's a wrap 🤩 @mjakmiloscofficial #vacationmodeon - zdradziła aktorka.

Zatem dla wszystkich fanów "M jak miłość" nie mamy dobrych wieści, gdyż Ewa Kalinowska nie znika z kultowego serialu TVP2 na zawsze, a jedynie na czas wakacji. Po urlopie aktorka znów pojawi się na planie, ale jeszcze przed przerwą wakacyjną zdążyła nagrać wiele scen, dzięki którym wiemy, że lekarka nie zginie z rąk Daniela! Co prawda, nowy sąsiad Mostowiaków wcieli swój plan zemsty w życie i nawet zakradnie się do domu Kalinowskiej, a po drodze zatrze wszystkie ślady, ale ostatecznie nie zamorduje lekarki! W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Ewa przeżyje i nie da o sobie zapomnieć Rogowskim. I to już nawet nie ze względu na Artura, ale Wojtka (Aleksander Szeląg), z którym wciąż będzie spotykać się Basia (Karina Woźniak). Tym bardziej, że młodzi poważnie narozrabiają...

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze