M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ewa Kalinowska dostanie ataku w lesie! Pomyli Artura Rogowskiego z psychopatą - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-06-11 20:36

W 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Ewa Kalinowska (Anna Kerth) będzie bliska zawału serca! Podczas samotnego joggingu po lesie lekarka dostanie ataku paniki i będzie pewna, że biegnie za nią psychopata, który wysyła do niej SMS-z pogróżkami z cytatami z Biblii. Kolejna wiadomość od prześladowcy sprawi, że Ewa w 1736 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu wpadnie w psychiczny obłęd. Serce Kalinowskiej zacznie bić jak oszalałe. Spróbuje uciec przed mężczyzną w kapturze, który ruszy jej śladem, ale nagle przewróci się i upadnie w lesie. Śmiertelnie przerażona Ewa sięgnie do kieszeni po gaz pieprzowy. Nagle zauważy Artura Rogowskiego (Robert Moskwa). Zobacz WIDEO z tych scen co będzie dalej!

W nowym sezonie "M jak miłość" Ewa Kalinowska bliska zawału serca!

Ewa Kalinowska w 1736 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie pewna, że zginie! Do tej pory wiadomości z groźbami, które od dłuższego czasu dostanie wspólniczka Artura z przychodni, nie robiły na niej większego wrażenia. Tłumaczyła sobie, że ktoś próbuje ją tylko nastraszyć. Ale z każdym dniem Kalinowska poczuje coraz większy lęk. Ani na chwilę nie opuści ją strach, że tajemniczy prześladowca jest w pobliżu, że chce ją osaczyć, doprowadzić do psychicznego szaleństwa.

Na początku nowego sezonu "M jak miłość" w 1736 odcinku Ewa dłużej nie wytrzyma w napięciu. Niebezpieczne wydarzenia, które rozegrają się w lesie sprawią, że serce Kalinowskiej na krótką chwilę się zatrzyma, że dostanie silnego ataku paniki. Jak do tego dojdzie? Zacznie się od kolejnego przerażającego SMS-a z pogróżkami: "Niech znikną z ziemi grzesznicy i niech już nie będzie występnych! Ks. Psalmów"

Rogowscy w 1736 odcinku "M jak miłość" znajdą Ewę Kalinowską w lesie w strasznym stanie

W jednych z ostatnich "Kulis serialu M jak miłość" widzieliśmy już sceny jak Ewa będzie biegła sama po lesie, nagle w oddali zauważy podejrzaną postać z twarzą zasłoniętą kapturem i kierowana silnym lękiem spróbuje ratować się ucieczką. Nie uda jej się jednak uciec zbyt daleko, bo potknie się i upadnie na leśną ścieżkę. Ostatnią deską ratunku Kalinowskiej przed psychopatą w 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach będzie gaz pieprzowy, który wyjmie z kieszeni i wyceluje w śledzącego ją prześladowcę. Dopiero wtedy zauważy, że to Artur. Po chwili dobiegnie do niego Marysia (Małgorzata Pieńkowska). Rogowscy będą wstrząśnięci widząc Ewę w tak fatalnym stanie.

Przerażona Ewa w 1736 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej opowie Rogowskim o prześladowcy, który wysyła jej groźby z cytatami z Biblii. Artur uzna, że sytuacja jest na tyle poważna,że Kalinowska powinna zgłosić się na policję. - Dzwoniłaś na numer, z którego dostajesz te SMS-y? - zapyta Ewę. - Oczywiście, od razu chciałam dowiedzieć się, kto je wysyła, ale natychmiast włącza się skrzynka - odpowie Kalinowska i natychmiast zbagatelizuje pogróżki.

Czy Ewa Kalinowska w "M jak miłość" po wakacjach 2023 odkryje, że to Daniel ją prześladuje?

- Wyjdę tylko na wariatkę. Sama się nakręcam. Przykro mi, że byliście tego świadkami... - doda Kalinowska w 1736 odcinku "M jak miłość", ale mimo to posłucha rady Artura i pójdzie na posterunek policji w Lipnicy. Tam zawiadomi komendanta Staszka (Sławomir Holland), że znalazła się w niebezpieczeństwie, że ktoś chce ją skrzywdzić. Pokaże też Staszkowi i Rafałowi (Jakub Kucner) dowody nękania w postaci SMS-ów.

Na tym jednak horror Ewy w "M jak miłość" po wakacjach się nie skończy. Bo prześladowca dopadnie ją także w domu. Kalinowska nie będzie miała pojęcia, że to sąsiad Daniel (Paweł Prokopczuk) ją dręczy, że w ten sposób chce się zemścić na lekarce za to, że przez nią zmarła jego córka Zosia.

M jak miłość. Przeszłość Ewy Kalinowskiej znów ją dopadnie! Śmierć córki Daniela doprowadzi do tragedii w ostatnim odcinku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze