M jak miłość

Nowy Artur Rogowski w M jak miłość. Takiego męża Marysi jeszcze nikt nie widział - ZDJĘCIA

2023-06-11 20:32

Artur Rogowski w nowym sezonie "M jak miłość" przejdzie zadziwiającą metamorfozę?! Od lat wygląd męża Marysi (Małgorzata Pieńkowska) w zasadzie się nie zmienia, nie ma mowy, żeby Rogowski zdecydował się na inną fryzurę czy nawet noszenie okularów. Tym bardziej zaskakuje fakt, że Robert Moskwa ostatnio przeszedł sporą przemianę. Przy okazji przerwy w pracy na planie serialu aktor grający Artura postawił na nowy wygląd. Zobacz na zdjęciach czy poznasz tak odmienionego ekranowego męża Marysi! Czy właśnie tak będzie teraz wyglądał Rogowski w "M jak miłość" po wakacjach 2023?

Robert Moskwa znany jako Artur Rogowski z "M jak miłość" zmienił się nie do poznania!

Odmieniony Artur Rogowski w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej na pewno wzbudziłby sporą sensację w domu Mostowiaków w Grabinie! Mąż Marysi jest typem mężczyzny, który po różnych przykrych doświadczeniach w przeszłości, nie dba o to, by nadać ich życiu szaleństwa i pikanterii. Wiele lat temu Artur zdradził Marysię, za swój romans zapłacił najwyższą cenę, więc teraz Rogowskiemu nie w głowie żadne przełomowe zmiany. Co więcej, kochający, oddany mąż, troskliwy zięć Barbary (Teresa Lipowska), lekarz z powołania, który poświęca się dla pacjentów, nie ulega żadnej pokusie, by ingerować w swój wygląd. Fryzura Artura od lat pozostanie niezmienna. Nie licząc dodatkowych siwych włosów, których przybywa z biegiem czasu.

W przeciwieństwie do ekranowego bohatera z "M jak miłość" Robert Moskwa właśnie pokazał efekty zaskakującej metamorfozy! Niespełna miesiąc temu serialowy Artur z "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie ogłosił, że na planie serialu zadebiutowała jego 6-letnia córka Nadia, że w domu Mostowiaków pojawi się dziewczynka, którą zagra prawdziwa córka Roberta Moskwy, a teraz zaskoczył zdjęciem ze strzelnicy, na którym pokazał zmiany, jakie zaszły w jego wyglądzie. Okazuje się, że Moskwa zapuścił brodę! Zarost na twarzy aktora z "M jak miłość" sprawił, że choć nie trudno rozpoznać w nim męża Marysi, to wygląda teraz zupełnie inaczej!

Dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" okaże się czy Artur Rogowski, tak jak Robert Moskwa, będzie nosił brodę!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Listen on Spreaker.
Najnowsze