M jak miłość

M jak miłość. Prawdziwa córka Artura Rogowskiego w domu Mostowiaków! Robert Moskwa wkręcił córkę Nadię do obsady serialu? - ZDJĘCIA

2023-05-23 9:40

U Rogowskich w "M jak miłość" w domu Mostowiaków pojawi się prawdziwa córka Artura, którego gra Robert Moskwa? Trwają właśnie zdjęcia do nowych odcinków "M jak miłość", które widzowie zobaczą dopiero po wakacjach jesienią i tu ogromna niespodzianka. Robert Moskwa uchylił rąbka tajemnicy i za kulisami "M jak miłość" pokazał swoją prawdziwą córkę, 6-letnią Nadię, która ma już za sobą debiut na planie. Czy ona także dołączy do obsady "M jak miłość" być może jako druga, nieślubna córka Artura, męża Marysi (Małgorzata Pieńkowska)? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z planu "M jak miłość" jak wygląda dziewczynka, która wkroczy do życia Rogowskich.

Czy córka Roberta Moskwy zagra w "M jak miłość"? Kim będzie 6-letnia Nadia?

Córka Roberta Moskwy wystąpi w "M jak miłość"? Nie jest żadną tajemnicą, że 57-letni aktor, który od początku wciela się w postać Artura Rogowskiego, już kilka razy zabierał 6-letnią Nadię na plan serialu. Ostatni raz pochwalił się tym w maju zeszłego roku, kiedy na profilu na Instagramie pokazał Rogowskiego z dwiema córkami - serialową Basią, którą gra 18-letnią Karina Woźniak i swoją prawdziwą córką Nadią. Wówczas jednak nawet nie sugerował, by Nadia miała dostać role w "M jak miłość". Teraz jednak Robert Moskwa ujawnił ujęcie zza kulis serialu, które świadczy o tym, że Nadia dołączy do obsady.

"Ponoć udany debiut u boku taty… @mjakmilosc.official #małamoskwa #grabina #noweodcinki" - napisał serialowy Artur z "M jak miłość", a fani od razu entuzjastycznie zareagowali na obecność córki Moskwy na planie. Zaczęli nawet dopytywać kogo zagra Nadia, czy pójdzie w ślady znanego taty, ale aktor już nie odpowiedział. Pozostawił w niepewności widzów, którzy dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" przekonają się kim dla Rogowskiego będzie mała dziewczynka, która pojawi się w domu Mostowiaków w Grabinie.

Czy Artur Rogowski w nowym sezonie "M jak miłość" będzie miał drugą córkę?

Czyżby Artur w "M jak miłość" miał nieślubne dziecko? Osiem lat temu Rogowski zdradził Marysię z prawniczką Teresą Drawicz (Dominika Łakomska), z która romans zakończył gdy zrozumiał, że tak naprawdę kocha tylko żonę. Kochanka chciała nawet zabić najpierw Marysię, a później Artura. Spowodowała wypadek, po którym Rogowski został sparaliżowany i tak skończył się jej wątek. Teresa nie była w ciąży z Arturem. Przynajmniej nic o tym nie wiadomo, ale znając wyobraźnię scenarzystów serialu wątek drugiej córki Rogowskiego dałoby się jakoś wytłumaczyć.

M jak miłość. Marysia ujawni Arturowi sposób na dobry nastrój! Kryzys Rogowskich to już przeszłość, więc teraz zajmie się nowym romansem
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze