M jak miłość po wakacjach. Barbara straci wnuka! Nawet nie pożegna Wojtusia. Nigdy go już nie zobaczy, tak jak Małgosi?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach. Barbara straci wnuka! Nawet nie pożegna Wojtusia. Nigdy go już nie zobaczy, tak jak Małgosi?

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Barbara straci kolejnego wnuka! Nawet nie pożegna Wojtusia. Nigdy go już nie zobaczy, tak jak Małgosi?

2022-08-16 7:59

Ogromna strata w "M jak miłość" po wakacjach w rodzinie Mostowiaków! To już pewne, że Barbara (Teresa Lipowska) nie zobaczy już więcej Wojtusia Chodakowskiego (Feliks Matecki), ukochanego wnuka, syna zaginionej Małgosi (Joanna Koroniewska), który przepadnie bez ślady jak jego biologiczna matka. Wojtuś nie wróci do Mostowiaków w nowym sezonie "M jak miłość", bo Feliks Matecki stracił pracę w serialu i już wcale tego nie ukrywa. Dlatego nie będzie pożegnania Barbary z Wojtusiem. Wiele wskazuje na to, że u Mostowiaków zapomną o nim, tak jak o Małgosi. Sprawdź, co już wiadomo.

W "M jak miłość" po wakacjach nie będzie pożegnania Barbary z Wojtusiem

Wojtuś z "M jak miłość" zniknął już wiele miesięcy temu. Nie bez powodu! Feliks Matecki musiał odejść z serialu, kiedy została wyrzucona Barbara Kurdej-Szatan. W listopadzie zeszłego roku Wojtuś Chodakowski pojawił się w "M jak miłość" ostatni raz. Wyjechał na obóz piłkarski podczas wakacji i od tego czasu słuch po nim zaginął. Zastanawiające jest to, że nikt w domu Mostowiaków w Grabinie, zwłaszcza Barbara, której Wojtuś był ulubieńcem, która zawsze troską otaczała wnuki, już nie wspomina o tylko o Wojtku, ale także o jego przybranej matce, Joasi. Zupełnie jakby przestali istnieć! Nie ma więc mowy o pożegnaniu Barbary z Wojtusiem.

Nie przegap: Wojtuś nie wróci do M jak miłość. Wyrzucony z obsady Feliks Matecki przerwał milczenie! Już nie ma złudzeń - ZDJĘCIA

M jak miłość. Barbara zmieni się nie do poznania. Tak ją odmłodzi Józef Modry!

Co się stanie z Wojtusiem w "M jak miłość" po wakacjach?

Nie dość, że w "M jak miłość" po wakacjach Barbara nie pożegna się z Wojtusiem, to jeszcze nic nie wskazuje na to, żeby wyjaśniło się co się stało z 13-letnim Chodakowskim. Feliks Matecki od odejścia z "M jak miłość" latem zeszłego roku nie pojawił się już na planie, nie nagrał żadnej sceny, nawet rozmowy telefonicznej Wojtusia z babcią Barbarą, która byłaby zakończeniem jego wątku.

Sprawdź też: Produkcja M jak miłość zażądała od Moniki Mielnickiej, żeby schudła! Była za gruba do roli Lilki i źle wyglądała na ekranie - ZDJĘCIA

Wydaje się więc, że nowym sezonie "M jak miłość" Wojtuś zniknie jak Małgosia, o której słuch zaginął już dawno temu. Po wyjeździe do USA wpadła w szpony sekty, potem długo leczyła się w szpitalu psychiatrycznym, ale wypisała się na własne żądanie i zerwała kontakt z rodziną. To było trzy lata temu. Od tego czasu Barbara nie wie nic o najmłodszej córce, nie wiadomo nawet czy Małgosia jeszcze żyje. Wojtuś podzieli los matki? Feliks Matecki stracił nadzieję na powrót do "M jak miłość". 

Najnowsze