M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Artur Rogowski uratuje Ewie życie! Dzięki niemu zgłosi się na policję - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-05-30 11:40

Artur (Robert Moskwa) wiele namęczył się przez cwaną Ewę (Anna Kerth), ale kiedy w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach Kalinowska znajdzie się w obliczu wielkiego niebezpieczeństwa, Rogowski przejmie się całą sprawą. To właśni on namówi lekarkę na zgłoszenie się na policję w 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2023. Kobieta będzie niechętna na wycieczkę na komisariat, ale ostatecznie postanowi posłuchać się męża Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Całkiem słusznie, bo to może uratować jej życie!

Artur uratuje życie Ewie w "M jak miłość" po wakacjach 2023

Rogowski nie będzie bezczynnie patrzył, jak Ewa z dnia na dzień jest coraz bardziej przerażona. Kalinowska straci swój chytry uśmieszek i cwane zagrywki, bo sama wyczuje, że znajduje się w koszmarnej pułapce. Rogowski nigdy nie miał większych zatargów ze wspólniczką, to raczej Marysia się z nią nie dogadywała, zresztą trudno się dziwić, skoro kobieta starała się poderwać jej męża. Wszyscy w Grabinie będą mogli dostrzec przemianę Kalinowskiej, która z pewnej siebie, wrednej i rozkazującej lekarki, zmieni się w zastraszoną i zlęknioną kobietę. W nowym sezonie "M jak miłość" Ewa dostanie bowiem coraz więcej pogróżek, smsów i zacznie się obawiać przebywać we własnym domu! 

Dojdzie nawet do tego, że Kalinowska poczuje takie zagrożenie, że zlęknie się na widok wszystkiego, co podejrzane, a Rogowscy zobaczą ją w fatalnym stanie w lesie. Nie zostawią jej bez pomocy, tym bardziej, że sprawa wyda się naprawdę poważna. Marysia i Artur szczerze porozmawiają z Ewą i nawet Rogowska chwilowo zapomni o zatargach z lekarką. W końcu będzie chodziło o jej życie i bezpieczeństwo. 

Ewa i Rogowscy nie dojdą do prawdy o Danielu w 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 

Artur i Marysia każą Ewie iść na policję, zgłosić wszystkie dowody na nękanie i pozostawić sprawę w rękach profesjonalistów. Żadne z nich nie domyśli się, że to Daniel (Paweł Prokopczuk) regularnie nastrasza kobietę, nachodzi ją i kręci się wokół domu. Wszystkie działania mężczyzny wskażą na to, że ma w planach dorwać Ewę i zrobić jej krzywdę... Ona i Rogowscy nie będą się jednak tego spodziewali. Marysia i Artur polubili Daniela, zresztą zaczęła się z nim spotykać Maja (Ewa Tucholska), której niejednokrotnie pomógł. 

W 1736 odcinku "M jak miłość" Staszek (Sławomir Holland) przyjmie zeznania, obieca zająć się sprawą, ale czy tyle wystarczy? Policjant musi dojść do prawdy, ale rada Artura z pójściem do profesjonalistów zdecydowanie pomoże w rozwiązaniu mrocznej zagadki. 

 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze