M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Anita popełni fatalny błąd. Przez jej nieuwagę Andrzej może stracić wszystko

2023-06-19 13:36

Anita (Melania Grzesiewicz) w "M jak miłość" po wakacjach 2023 popełni fatalny błąd. To jej niedopatrzenie sprawi, że Julia (Marta Chodorowska) zdobędzie pewien ważny element jej chorego planu. Malicka uprze się, że musi zniszczyć Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), ale przecież musi wszystko skrzętnie przyszykować. Dlatego w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej uda jej się obejść czujność Anity. Ukochana Gryca (Marcin Bosak) nawet nie ma pojęcia, jak cwaniacko zachowa się była kochanka Andrzeja.

Jeden błąd Anity będzie kosztował wolność Andrzeja w "M jak miłość"!

Anita popełni duży błąd w kancelarii. W kolejnych odcinkach "M jak miłość" nikt nie przewidzi, że Julia całkiem oszaleje i zaplanuje swoją własną śmierć! Już w poprzednim sezonie udało jej się wykiwać pracowników biura, kiedy to wkradła się do gabinetu Andrzeja, niby podziękować, a tak naprawdę dobrała się do jego telefonu i wysłała sama do siebie dziwnego smsa. Wszystko po to, by w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej mieć komplet dowodów, że to Budzyński je winny jej rzekomej śmierci. 

Dlatego właśnie, w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" Malicka znów zakradnie się do kancelarii. Postanowi zdobyć jakąś rzecz Andrzeja, by potem podłożyć ją na "miejscu zbrodni". I tu właśnie pojawi się Anita, która pracuje w biurze jako sekretarka. Prywatnie przyjaźni się z Andrzejem i Magdą (Anna Mucha), więc za nic nie chciałaby się przyczynić do krzywdy któregoś z nich. Niestety tak się stanie, bo to przez jej nieuwagę, Julii uda się ukraść szalik prawnika. Ukochana Gryca nie zauważy podłej zagrywki Malickiej, nie dopilnuje rzeczy Andrzeja, a kobieta zatriumfuje. 

Anita dopuści do kradzieży w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej

Przez niedopatrzenie Laskowskiej, Julia wejdzie w posiadanie najmocniejszego dowodu na to, że to właśnie Andrzej ją zabił. Podłoży szalik mężczyzny we własnym mieszkaniu, gdzie rzekomo dojdzie do zabójstwa. Potem policja zapewne znajdzie rzecz prawnika i to da im dodatkowe powody by sądzić, że to właśnie on zabił kobietę. 

Oczywiście, Anta nie da rady przewidzieć chorych zagrywek Malickiej i nie zrobi niczego świadomie. Wiadomo już, że Adam (Jacek Kopczyński) i Kamil spróbują ratować przyjaciela w potrzebie. Czy im się uda? Tego dowiemy się wkrótce. 

M jak miłość. Tak się zmieni Anita po wakacjach! Melania Grzesiewicz zapowiada wielką zmianę - ZDJĘCIA
Najnowsze