M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Aneta nie zostanie w Niemczech! Wróci do Olka i Boryska - ZDJĘCIA

2023-06-15 11:29

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Aneta (Ilona Jansyt) wróci z Monachium, gdzie uda się na 2-tygodniowe szkolenie z traumatologii dziecięcej. Mimo iż Chodakowska złapie prawdziwego bakcyla w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń całego szkieletu u najmłodszych, to tęsknota za rodzina okaże się silniejsza. W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Chodakowska wróci do pracy w klinice Argasińskiego (Karol Strasburger), gdyż przebywanie z Olkiem (Maurycy Popiel) i Boryskiem (Tymon Szkopek) będzie ważniejsze niż światowa kariera! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Powrót Anety w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Wybierze rodzinę zamiast kariery

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Aneta wróci do rodziny po 2-tygodniowym szkoleniu w Niemczech z traumatologii dziecięcej. Chodakowska tak mocno zainteresuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń, związanych nie tylko z narządem ruchu, ale również chorób kości i tkanek u najmłodszych dzieci, że od razu zapisze się na kurs w Monachium i zostanie przyjęta! Żona Olka będzie wniebowzięta, gdyż po ogromnym wsparciu męża i pierwszej przeprowadzonej samodzielnie operacji, zakończonej sukcesem nabierze wiele wiary w siebie i własne możliwości, które będzie chciała wykorzystać w praktyce. Szczególnie, u dzieci, które po narodzinach Boryska staną się jej bardzo bliskie. W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Aneta będzie już z powrotem w Polsce, choć mąż wcale nie będzie jej chciał z niej tak łatwo wypuścić!

Wszystko przez to, że w finale sezonu "M jak miłość" przed wakacjami Olek wpadł w panikę na wieść o tym, że przez 2 tygodnie ma zostać zupełnie sam z Boryskiem! Chodakowski kompletnie nie wiedział jak pogodzić opiekę nad dzieckiem z pracą i obowiązkami domowymi, ale oczywiście mógł liczyć na wsparcie Lilki (Monika Mielnicka) i niezastąpionych babć - Iwony (Hanna Śleszyńska) i Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska), która w ten sposób choć na chwilę mogła oderwać się od kryzysu w małżeństwie Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Oczywiście, Olek w finale sezonu "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną zgodził się na wyjazd Anety do Monachium, gdyż nie chciał stać na drodze jej kariery, ale ona wcale nie okaże się dla Chodakowskiej ważniejsza niż rodzina!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2 tygodnie szybko miną i Aneta znów będzie w Polsce. Stęskniona Chodakowska wróci nie tylko do męża i synka, ale także i do pracy w klinice Argasińskiego, czym Ilona Janyst pochwaliła się na swojej relacji na Instagramie. Żonie Olka nie będzie przyświecała wielka międzynarodowa kariera, gdyż starczy jej leczenie i diagnozowanie najmłodszych w szpitalu w Warszawie!

- Dr Chodakowska reporting for duty! - podpisała Ilona Janyst pod swoim zdjęciem z kliniki Argasińskiego, gdzie zgłosiła się do służby.

Zatem w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej o dłuższej rozłące Anety i Olka nie będzie mowy, gdyż Chodakowskiej za bardzo będzie zależało na ukochanym mężu i synku. Zupełnie inaczej niż w przypadku drugich Chodakowskich, gdzie Izie zdecydowanie bardziej będzie w głowie własna kariera i kochanek Radek (Philippe Tłokiński) niż Marcin i dzieci...

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Najnowsze

Materiał sponsorowany