M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Adopcja Nadii z drastycznym finałem. Magda i Andrzej będą gotowi na rodzicielstwo, ale nie przewidzą oszustwa

2023-08-17 9:01

Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) będą gotowi na adopcję Nadii (Mira Fareniuk) w "M jak miłość" po wakacjach. Załatwią wszelkie formalności i skompletują potrzebne dokumenty. Budzyńscy będą zdecydowani, że zaopiekują się małą Ukrainką na zawsze, tym bardziej, że według ich wiedzy, biologiczna matka i ojciec dziewczynki nie żyją. Nic więc nie powinno stać na przeszkodzie, by Nadia wychowała się u Budzyńskich. W 1737 odcinku "M jak miłość" wszystko zmieni bieg wydarzeń, bo okaże się, że Nadia wcale nie jest sierotą.

"M jak miłość" odcinek 1737 po wakacjach - poniedziałek, 4.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1737 odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej będą gotowi na adopcję Nadii. Opiekują się dziewczynką już jakiś czas, a Budzyńska zakochała się w dziecku od pierwszego wejrzenia w aucie, gdzie ukrywała się Ukrainka. Kryzys małżeński między małżonkami też został zażegnany, a do pełni szczęścia potrzebują, by mieć gwarancję, że nikt nie odbierze im Nadii i mogą w pełni stać się jej rodzicami. Według informacji, które zdobyli Budzyńscy jeszcze w poprzednich odcinkach "M jak miłość", matka i ojciec dziecka nie żyją. Dlatego też, w ich opinii Ukrainka jest sierotą, którą mogą zaadoptować. Proces adopcyjny będzie szedł pomyślnie, a Magda nie podda się nawet w czasie żałoby po śmierci Marszałka (śp. Emilian Kamiński). 

W 1737 odcinku "M jak miłość" Magda nie będzie jeszcze pogodzona z odejściem ojca, ale to właśnie rodzina da jej siłę do tego, by się nie poddawać i starać się żyć jak dawniej. Ona i Andrzej załatwią ostatnie papiery i dokumenty do adopcji i pomyślą, że już niebawem ich sen się ziści i Nadia oficjalnie dołączy do rodzinki. 

Dramatyczny zwrot akcji w procesie adopcji Nadii 

Budzyńscy nie przewidzą jednego. W 1737 odcinku "M jak miłość" zostanie pokazana dramatyczna scena Dimy (Michaił Pszeniczny), prawdziwego ojca Nadii. Ranny i nieprzytomny ojciec dziewczynki trafi do szpitala polowego w Ukrainie. Będzie widać, że wiele przeszedł. Rany na twarzy i ciele nie pozostawią złudzeń, że walczył o życie i wolność. Oczywiście, Budzyńscy w 1737 odcinku "M jak miłość" nie zobaczą tych scen, póki co nie będą wiedzieli, że tata Nadii żyje i prawdopodobnie postara się odzyskać dziecko. To nastąpi dopiero po tym, jak lekarze zajmą się stanem Dimy. Jeszcze nie wiadomo, kiedy i w jaki sposób Magda i Andrzej dowiedzą się o tym, że mężczyzna żyje. Jedno jest pewne, uratowanie Dimy z pewnością namiesza w życiu Budzyńskich. Adopcja Nadii może okazać się niemożliwa. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze