M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Piekło ojca Nadii w niewoli! Ciężko ranny Dima tylko dzięki córce przeżyje? - ZDJĘCIA

2023-08-10 20:20

Ojciec Nadii (Mira Fareniuk) z "M jak miłość" nie zginie podczas ucieczki z obozu dla jeńców wojennych. Wstrząsająca historia rodziców przybranej córki Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) w 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach będzie miała jeszcze dramatyczny ciąg dalszy. Na początku nowego sezonu do Budzyńskich dotrze wiadomość, że Dima (Michaił Pszeniczny) nie żyje, że śmierć ojca Nadii została potwierdzona przez tajemniczego świadka. Ale prawda okaże się inna! W ostatniej scenie 1735 odcinka "M jak miłość" ciężko ranny Dima w niewoli przysięgnie córce, że po nią wróci. Jaki będzie ciąg dalszy? Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły.

Ojciec Nadii w 1735 odcinku "M jak miłość" nadal będzie w niewoli! Dima nie zginie podczas ucieczki z obozu

Śmierć ojca Nadii, o której w 1735 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu Magda i Andrzej dowiedzą się od Ukrainki Mileny (Katarzyna Fareniuk), sąsiadki rodziców dziewczynki z Kijowa, wpłynie na dalsze wydarzenia w życiu Budzyńskich! Podejmą decyzję o adopcji 7-letniej Nadii, złożą do sądu formalny wniosek, żeby zgodnie z prawem stać się jej nową rodziną. Ale zanim to nastąpi w kolejnych odcinkach "M jak miłość" będą musieli powiedzieć Nadii, że jej matka Olena i ojciec Dima zginęli na wojnie. Co oczywiście nie będzie do końca prawdą.

Ani Budzyńscy ani Milena w 1735 odcinku "M jak miłość" nie będą mieli pojęcia o tym, że Dima cudem przeżył. Ukrainka przekaże bowiem Magdzie i Andrzejowi tragiczną informację, że wojskowy lekarz został zastrzelony podczas próby ucieczki z obozu jenieckiego, co widział na własne oczy jego ocalały przyjaciel. Zdruzgotana Magda początkowo nie uwierzy, że Nadia została sierotą, że po śmierci matki, taki sam los spotkał ojca dziewczynki.

- To pewne? Skąd wiadomo, że to prawda? Ale Milena nie będzie miała żadnych wątpliwości, że Dima został uznany za zmarłego. - Potwierdził to ich wspólny przyjaciel z obozu. Jemu udało się zbiec, niestety nie mógł pomóc ojcu Nadii... - potwierdzi ukraińska sąsiadka.

Ciąg dalszy makabrycznej historii ojca Nadii w 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach nastąpi już gdzieś w odległej Rosji, w obozie, do którego trafi ciężko ranny Dima. Dopiero wówczas widzowie zobaczą w jak strasznym stanie jest żołnierz, a także po raz pierwszy poznają twarz ojca Nadii. Zagra go znany z roli Artioma w "Na dobre i na złe" ukraiński aktor, Michaił Pszeniczny.

Skatowany ojciec Nadii na początku nowego sezonu "M jak miłość" w 1735 odcinku będzie żył nadzieją, że odzyska wolność i przyjedzie do Polski po córkę. Nieświadomy tego, że Nadia znalazła nowy dom i kochających rodziców. - Zrobię wszystko, żeby do ciebie wrócić, córeczko. Przetrwam najgorsze piekło... - obieca sobie i jej Dima, wpatrując się w jedyne zdjęcie Nadii, które mu zostało.

Nie ma pewności czy i kiedy w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Dima wydostanie się z niewoli, czy nie zostanie zabity i jak dalej potoczą się losy Nadii. Nie tak dawno Mira Fareniuk wyznała, że nawet dla niej wątek 7-letniej dziewczynki z Ukrainy, którą Budzyńscy pokochali jak córkę, wciąż pozostaje tajemnicą.

M jak miłość. Nadia zostanie z Magdą i Andrzejem na zawsze! Budzyńscy ją adoptują?
Najnowsze