M jak miłość po wakacjach 2022. Basia w niebezpieczeństwie! Nieśpielak nie cofnie się przed niczym, aby okraść dziecko Marysi

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2022. Basia w niebezpieczeństwie! Nieśpielak nie cofnie się przed niczym, aby okraść dziecko Marysi

M jak miłość po wakacjach 2022. Basia w niebezpieczeństwie! Nieśpielak nie cofnie się przed niczym, aby okraść dziecko Marysi

Basia w "M jak miłość" znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie! Córka (Karina Woźniak) Rogowskich stanie się celem Nieśpielaka(Zbigniew Suszyński), który nie będzie przebierał w środkach, aby dobrać się do majątku dziecka! W nowym sezonie "M jak miłość" Nieśpielak nie przestanie uwodzić Marysi (Małgorzata Pieńkowska), jednocześnie knując jak odebrać jej rodzinny majątek. Kiedy profesor zrozumie, że to na czym najbardziej mu zależy jest własnością 13-latki nastolatki, zaatakuje dziecko. Co dokładnie grozi Basi w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" po wakacjach 2022. Basia Rogowska celem Nieśpielaka! Co grozi Rogowskiej?

W nowym sezonie "M jak miłość" Nieśpielak nie tylko nie odczepi się od Marysi, ale wręcz podgrzeje atmosferę. Dojdzie nawet do tego, że lekarz rzuci się całować Rogowską! Jednak nadal trudno będzie oprzeć się wrażeniu, że umizgi Nieśpielaka mają ukryty cel, a w dodatku okazuje się, że to na co ma największą chrapkę, należy do Basi! Co grozi młodej Rogowskiej w nowych odcinkach serialu?

W nowym sezonie "M jak miłość" Nieśpielak po raz kolejny spróbuje przekonać Marysię do sprzedaży atrakcyjnej działki. Znów usłyszy, że Rogowscy mają inne plany, ale pozna przy tym szczegóły. Kiedy Nieśpielak dowie się, że Marysia i Artur (Robert Moskwa) trzymają ten cenny kawałek ziemi dla 13-letnie Basi, przystąpi do kolejnego ataku. Czy zuchwały oszust skrzywdzi dziecko?  

Zobacz koniecznie: M jak miłość po wakacjach. Paweł ostatni pozna syna Franki i ojca 10-letniego Adama. Pierwsze spotkanie Zduńskich z Martą i Karolem Lewickimi - ZDJĘCIA

W ostatnim sezonie "M jak miłość" Nieśpielak wdarł się do życia Rogowskich razem ze swoim synem, Antkiem (Franciszek Szymański). Przystojny chłopak dość szybko zrobił wrażenie na 13-latce i podzielił ją z ukochanym Dawidem (Iwo Wiciński). Czy Nieśpielak "użyje" swoje dziecko, aby dobrać się do majątku Basi? 

Nieśpielak w "M jak miłość" zdaje się być typem zdolnym do wszystkiego. Pocałunki z Marysią i jawny podryw Rogowskiej na oczach jej męża świadczą o jego wielkiej bucie i bezczelności. Taki człowiek nie zawaha się przed niczym, aby dostać to, czego pragnie. Czy przedsiębiorczy profesorek będzie w stanie pokonać miłość matki i córki i okradnie dziecko Rogowskich? Przekonamy się już jesienią w TVP2! 

Nie przegap: M jak miłość. To Marta rozdzieli Patrycję i Łukasza w nowym sezonie! Nie zniesie tego, że zabrała jej syna?

M jak miłość. Problemy Kingi i Piotrka z córką Lenką w nowym sezonie! Tylko udają jacy będą szczęśliwi
Najnowsze