M jak miłość po wakacjach 2022. Pocałunek Marysi i Nieśpielaka to dopiero początek! Do Grabiny wróci kolejny adorator?!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość po wakacjach 2022. Pocałunek Marysi i Nieśpielaka to dopiero początek! Do Grabiny wróci kolejny adorator?!

M jak miłość po wakacjach 2022. Pocałunek Marysi i Nieśpielaka to dopiero początek! Do Grabiny wróci kolejny adorator Rogowskiej?!

2022-06-12 21:21

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zrobiła takie wrażenie w poprzednim sezonie "M jak miłość", że Nieśpielak (Zbigniew Suszyński) nie da rady zapomnieć o względach pięknej żony Rogowskiego (Robert Moskwa). Profesor nie zrezygnuje z planów budowy kliniki w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" i nie odpuści adorowania Marysi. W końcu posunie się naprawdę daleko i dosłownie rzuci się na Rogowską! To dopiero początek, bo możliwym jest, że do Grabiny powróci jeszcze jeden amant, który również chciał podbić serce kobiety.

Nieśpielak rzuci się na Marysię w "M jak miłość" po wakacjach 2022, ale to nie będzie koniec! 

Pojawienie się Nieśpielaka w Grabinie w poprzednich odcinkach "M jak miłość" od początku wydawało się podejrzane, o czym doskonale wiedział Artur. Rogowski nie mógł patrzeć na zaloty podejrzanego kolegi względem jego ukochanej żony. W kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022 nie będzie miał za dużo do gadania, bo profesor nie odpuści. Nadal będzie walczył o ziemię potrzebną do budowania kliniki, ale przede wszystkim o serce Marysi! 

Jak podaje portal światseriali.pl w nadchodzącym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022 Nieśpielak przekroczy wszelkie granice i pocałuje Rogowską! Rzuci się na nią i nie pomyśli o lojalności wobec Artura. Zaszokowana kobieta prawdopodobnie nie odwzajemni pocałunku, ale to zajście zaważy na jej relacjach z mężem, który od dawna jest zazdrosny o profesora. 

Przeczytaj: M jak miłość. Chory zakład zaważy na życiu Andrzeja w nowym sezonie. Budzyński straci nie tylko Magdę i ciężarną kochankę Julię - WIDEO

Pocałunek Marysi i Nieśpielaka w nadchodzącym sezonie "M jak miłość" to początek niespodzianek, które zadzieją się w Grabinie. Możliwym jest, że do serialu wróci były adorator Marysi, który podobnie jak Mariusz, chciał zdobyć serce kobiety. Chodzi o ojca Lilki (Monika Mielnicka, Jacka Kotowskiego (Tomasz Sobczak). Mężczyzna zniknął z Grabiny, podobnie zresztą jak córka. Jak wiadomo, Lilka wróciła do rodzinnej miejscowości i pewnym jest, że w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022 zagości w Grabinie na dłużej. Czy Kotowski przyjedzie za nią i znów zawalczy o serce Marysi? 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach. Paweł ostatni pozna syna Franki i ojca 10-letniego Adama. Pierwsze spotkanie Zduńskich z Martą i Karolem Lewickimi - ZDJĘCIA

Jacek zadzwonił do Rogowskiej jeszcze w minionym sezonie "M jak miłość" i to on jako pierwszy poinformował ją o ucieczce Lilki od bogatego kochanka Ethana (Paweł Roman). Zaniepokojony ojciec obwieścił Marysi, że pokłócił się z córką i mocno zmartwił się jej losem. Może to oznaczać, że Jacek wróci do Grabiny, by pomóc Lilce, a Marysia będzie miała wokół siebie aż dwóch adoratorów! W końcu Kotowski był niegdyś bardzo nią zainteresowany, co złościło Artura. Lekarz powinien uzbroić się w cierpliwość, bo jego żona naprawdę podoba się mężczyznom. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze