M jak miłość po wakacjach 2021. Żałoba Łukasza po stracie miłości i dziecka. Argasiński dopnie swego

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość po wakacjach 2021. Żałoba Łukasza po stracie miłości i dziecka. Argasiński dopnie swego

M jak miłość po wakacjach 2021. Żałoba Łukasza po stracie miłości i dziecka. Argasiński dopnie swego

2021-06-07 10:38

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Łukasz (Jakub Józefowicz) przeżyje istne piekło. Nie dość, że Patrycja (Alżebeta Lenska) brutalnie go rzuciła, to jeszcze nie powiedziała o ciąży. Cwany Argasiński (Karol Strasburger) dowie się, że to Wojciechowski jest ojcem dziecka i naśle na niego bandytów. Ciężkie pobicie to nie jedyne zmartwienie Łukasza w "M jak miłość" po wakacjach. Najgorsze będzie to, że Patrycja najprawdopodobniej poroni i wszyscy pogrążą się w żałobie... To nie koniec udręk, które czekają na Łukasza.

Patrycja poroni w "M jak miłość" po wakacjach 2021?

Miniony sezon "M jak miłość" nie był łaskawy dla Łukasza. Poznał sporo starszą kochankę Patrycję, jednocześnie przyjaciółkę jego matki. Ze spotkań na seks narodziło się uczucie, aż w końcu Argasińska zaciążyła. Niestety postanowiła odsunąć Wojciechowskiego ze swojego życia, bo wiedziała, że bezwzględny Jerzy nie cofnie się przed niczym, by dorwać jej kochanka.

Wojciechowski pod koniec sezonu "M jak miłość" nie dowiedział się, że kobieta nosi pod sercem jego dziecko. Na wszystko jednak przyjdzie czas. Również ordynator dowie się w końcu, że to Łukasz jest ojcem dziecka, które on postanowił przygarnąć jak swoje i wychować. Niestety wszystko wskazuje na to, że do porodu nie dojdzie...

Przeczytaj: Lilka z M jak miłość pierwszy raz o ciąży. Monika Mielnicka pokazała też chłopaka, znanego sportowca! - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1593. Łukasz stracił już córkę! Nigdy nie dowie się, że Patrycja urodzi jego dziecko

Sam Jakub Józefowicz wypowiedział się w kulisach "M jak miłość" na temat losów swojego bohatera.

- To jest chyba miłość w najczystszej postaci - wyznał Jakub Józefowicz w "Kulisach M jak miłość". - Jak się kogoś kocha to się o tę miłość walczy!

Niestety wiadomo już, że czeka go prawdziwe piekło, bo Argasiński naśle na niego bandytów, by dosadnie go pobili za sypianie z jego żoną. To tylko jeden z dramatów, bo w urywkach "M jak miłość", które widzowie zobaczą dopiero po akacjach można spostrzec, że Patrycja prawdopodobnie straci dziecko. 

Przeczytaj: Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2021 - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Łukasz możne znaleźć się w żałobie. Nie tylko po stracie miłości jego życia, ale też po porobieniu Argasińskiej.

- Nic nie jest dobrze - powie Patrycja do Jerzego, cała zalana łzami.

To oznacza, że straci dziecko? Bardzo możliwe, bo jej ciąża odbywała się w atmosferze wielkiego stresu i strachu. To na pewno nie wróży nic dobrego. Sam Argasiński tylko spotęguje już i tak złe samopoczucie kobiety. Wygląda na to, że Łukasz będzie musiał się pogodzić z podwójną stratą. Miłości i dziecka.

Najnowsze