M jak miłość po wakacjach 2021. Tragiczny błąd Anety i Olka. Chodakowscy na dnie przez jedną sytuację?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość po wakacjach 2021. Tragiczny błąd Anety i Olka. Chodakowscy na dnie przez jedną sytuację?

M jak miłość po wakacjach 2021. Tragiczny błąd Anety i Olka. Chodakowscy na dnie przez jedną sytuację?

2021-06-06 11:33

W "M jak miłość" po wakacjach u Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel) może nie być kolorowo... Wszystko przez operację Chodakowskich, którą przeprowadzili jeszcze w minionym już sezonie "M jak miłość". To był prawdziwy sprawdzian dla umiejętności Anety, który prawdopodobnie okaże się okrutny w skutkach. Argasiński (Karol Strasburger) słusznie nie dopuszczał kobiety do stołu operacyjnego? Niestety wychodzi na to, że tak, ponieważ lekarka odkryje przerażającą prawdę o wynikach młodej dziewczyny, którą ona operowała. Z tego już się nie wykaraska.

Tragiczny błąd Anety i Olka przekreśli ich karierę w "M jak miłość"?

Wiadomo już, że Olek i Aneta w "M jak miłość" po wakacjach 2021 mogą nie mieć spokoju. Wszystko przez operację, którą przeprowadzili jeszcze w minionym sezonie serialu. Wtedy właśnie Chodakowska nawiązała więź z pacjentką, młodą piłkarką, która powierzyła jej nawet swój szczęśliwy talizman. To była pierwsza operacja Anety, bo ordynator Argasiński długo w ogóle nie dopuszczał jej do stołu operacyjnego.

Niestety w "M jak miłość" po wakacjach 2021 może się okazać, że Jerzy miał rację, a Chodakowscy znajdą się w potwornych kłopotach. W kulisach "M jak miłość" widać wyraźnie, że Aneta jeszcze raz analizuje zdjęcie rentgenowskie młodej dziewczyny cała sytuacja wygląda bardzo tajemniczo i podejrzanie. 

Przeczytaj: Lilka z M jak miłość pierwszy raz o ciąży. Monika Mielnicka pokazała też chłopaka, znanego sportowca! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Bracia Mroczek zagrają innych bohaterów! To nie do uwierzenia, że Piotrek i Paweł mogą zniknąć. Te zdjęcia mówią wszystko - WIDEO

Wspólna operacja Anety i Olka miała miejsce w 1589 odcinku "M jak miłość". Chodkowska długo rozmawiała z pacjentką, która powierzyła jej swój szczęśliwy breloczek. Niestety sytuacja na bloku operacyjnym wymknęła się spod kontroli. Olek ratował pacjentkę, a Argasiński nie krył wściekłości, że to Aneta, a nie bardziej doświadczony i przygotowany lekarz, towarzyszył Chodakowskiemu. Ostatecznie dziewczyna przeżyła operację, ale w urywkach z odcinków "M jak miłość" po wakacjach widać, jak Aneta oddaje talizman z powrotem w ręce młodej piłkarki. 

Przeczytaj: Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2021 - ZDJĘCIA

Urywki z nadchodzących odcinków "M jak miłość" są bardzo niepokojące i mogą świadczyć o tym, że Chodakowscy znajdą się w bardzo poważnych kłopotach. Jak widać, lekarze prawdopodobnie nie dali rady poprawnie przeprowadzić operacji, a Jerzy będzie miał okazję, do wytknięcia błędów Anecie. Nie wiadomo jeszcze, jak potoczą się losy młodej piłkarki, ale wygląda na to, że sytuacja obróci się na niekorzyść Chodakowskich. Aneta podda się i zrezygnuje z kariery lekarza? Przekonamy się już niebawem. 

Najnowsze