M jak miłość po wakacjach 2021. Przerażające wyznanie Izy. Tylko Marysi przyzna się jak bardzo cierpi

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość po wakacjach 2021. Przerażające wyznanie Izy. Tylko Marysi przyzna się jak bardzo cierpi

M jak miłość po wakacjach 2021. Przerażające wyznanie Izy. Tylko Marysi przyzna się jak bardzo cierpi

2021-06-15 20:57

Iza (Adriana Kalska) w "M jak miłość" po wakacjach 2021 nie wytrzyma psychicznie wojny z Marcinem (Mikołaj Roznerski) i ucieknie! Kryzys Chodakowskich nie skończy się w pierwszych chwilach nowego sezonu "M jak miłość" po wakacjach 2021. Zabierze dzieci i wyjedzie do Grabiny, żeby choć trochę się zdystansować. Na miejscu całej sytuacji w 1595 odcinku "M jak miłość" przyjrzy się Marysia (Małgorzata Pieńkowska), która z przerażeniem odkryje fatalny stan Izy. Chodakowska tylko Rogowskiej wyzna okrutną prawdę i przyzna się jak bardzo cierpi.

"M jak miłość" odcinek 1595 po wakacjach 2021 - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Afera u Chodakowskich w "M jak miłość" po wakacjach 2021 będzie trwała w najlepsze... Nie ma mowy o szybkim pogodzeniu się i tworzeniu szczęśliwej rodzinie. Przynajmniej nie od razu, bo Iza w 1595 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021 zabierze Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska) i wyjedzie do Grabiny. Nie będzie miała siły na siedzenie w Warszawie, gdzie wszystko skojarzy jej się z mężem. Niedługo w 1595 odcinku "M jak miłość" w Izie coś pęknie i będzie musiała wyznać prawdę o swoim stanie psychicznym. Powierniczką Izy stanie się Marysia, która od razu zorientuje się, że Iza jest w bardzo złym stanie. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

Adriana Kalska przechodzi z M jak Miłość do nowego serialu TVN. Została blondynką do tej roli! Wyciekło pierwsze nagranie z planu - WIDEO

Rogowska w 1595 odcinku "M jak miłość" nie raz wykazała się niebywałą intuicją, która i tym razem jej nie zawiedzie. Marysia zobaczy Izę i od razu zrozumie, że u Chodakowskich jest naprawdę nieciekawie.

- Nie wiem już co robić... - powie wprost Iza, która jednocześnie doda, że jeśli nawet coś się zmieniło w jej małżeństwie, to zdecydowanie na gorsze! 

Rogowskiej w "M jak miłość" po wakacjach 2021 będzie naprawdę trudno zrozumieć fatalną kondycję małżeństwa Chodakowskich. Nikt w Grabienie nie spodziewał się, że ich sprawy podążyły w złym kierunku. 

Przeczytaj: Gwiazdy Barw szczęścia ujawniły co ich łączy! W serialu Renata i Dominika są przyjaciółkami, a prywatnie?

Niedługo po wizycie Izy i dzieci w Grabinie, zjawi się tam sam Marcin! W "M jak miłość" dojdzie wreszcie do poważnej rozmowy między dwójką skłóconych małżonków. Marcin posunie się o krok dalej i postawi ostre ultimatum.

- Spróbujemy walczyć albo czeka nas rozwód - powie wprost Chodakowski w 1595 odcinku "M jak miłość" po wakacjach. Izie zrzednie mina, bo trudno mówić w 1595 odcinku "M jak miłość" o żartach w tej kwestii. Można się domyśleć, że Chodakowscy postarają się skleić swoją zszarganą relację. Widzowie mogą liczyć na ich powrót, ale nie nastąpi to szybko. 

Najnowsze

Materiał sponsorowany