M jak miłość po wakacjach 2021. Podłe ultimatum Marcina. Zostanie z Izą i dziećmi pod jednym warunkiem!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość po wakacjach 2021. Podłe ultimatum Marcina. Zostanie z Izą i dziećmi pod jednym warunkiem!

M jak miłość po wakacjach 2021. Podłe ultimatum Marcina. Zostanie z Izą i dziećmi pod jednym warunkiem!

2021-06-15 10:00

Kryzys Chodakowskich w "M jak miłość" po wakacjach 2021 przybierze na sile! Iza (Adriana Kalska) zabierze dzieci i ucieknie do Grabiny, ale Marcin jej nie odpuści. Małżeńska afera w "M jak miłość" nie może się przecież ciągnąć w nieskończoność. Chodakowski przemyśli sprawę i podejmie radykalne kroki. Rzuci żonie ultimatum, po którym ta oniemieje. Wszystko okaże się jasne, a Iza i Marcin albo znów stworzą rodzinę, albo rozstaną się na zawsze. Która wersja okaże się prawdziwa?

Iza i Marcin razem w "M jak miłość" po wakacjach 2021?

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Chodakowscy nadal będą trwać w kryzysie małżeńskim. Miniony sezon "M jak miłość" był dla nich potwornie wyczerpujący, a wszystko przez podły plan Jana Bosackiego (Dariusz Kordek), który sfałszował seks taśmę Izy i Michała (Paweł Deląg) i zmanipulował nią Marcina. Detektyw nie wybaczy żonie rzekomej zdrady i późniejszych kłamstw, a sprawa zajdzie za daleko.

W końcu Iza w "M jak miłość" ucieknie z miasta i pojedzie do spokojnej Grabiny. Tam spróbuje jej pomóc Marysia (Małgorzata Pieńkowska), która jednak usłyszy, że zamiast się godzić, oni pogrążają swoje małżeństwo coraz bardziej! 

- Nie wiem już co robić... - wydusi z siebie załamana Iza w nadchodzących odcinkach "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

Adriana Kalska przechodzi z M jak Miłość do nowego serialu TVN. Została blondynką do tej roli! Wyciekło pierwsze nagranie z planu - WIDEO

Marcin w końcu zreflektuje się i przyjedzie do Grabiny odwiedzić dzieci. W jednym z odcinków "M jak miłość" po wakacjach przemyśli całą sprawę i zabierze rodzinę z powrotem do Warszawy. Iza wykorzysta chwilę w aucie do rozmowy i zapyta się wprost, czy mąż ma zamiar zostać na noc, czy może znów nocować w biurze detektywistycznym. I wtedy właśnie w "M jak miłość" nastąpi przełom. Marcin wypowie na głos ultimatum, które będzie albo końcem, albo początkiem nowego życia Chodakowskich. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3244: Rodzina Igora w szponach mordercy! Nie zdąży uratować Eli i Julki?

Ultimatum Marcina wstrząśnie Izą w "M jak miłość" po wakacjach 2021.

- Spróbujemy walczyć albo czeka nas rozwód - rzuci Chodakowski.

To będzie oznaczało tylko jedno. Iza i Marcin muszą wziąć się w garść i albo na poważnie podejdą do kryzysu i jego rozwiązania, albo spotkają się na sali sądowej. Iza z "M jak miłość" prawdopodobnie nie podda się bez walki, bo już niejednokrotnie chciała się z mężem godzić. Możliwe, że w nadchodzących sezonie "M jak miłość" para dojdzie do porozumienia i zażegna całą aferę. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze