Na Wspólnej, odcinek 3244: Rodzina Igora w szponach mordercy! Nie zdąży uratować Eli i Julki?

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3244: Rodzina Igora w szponach mordercy! Nie zdąży uratować Eli i Julki?

Na Wspólnej, odcinek 3244: Rodzina Igora w szponach mordercy! Nie zdąży uratować Eli i Julki?

2021-06-15 9:26

W 3244 odcinku "Na Wspólnej" wiele wskazuje na to, że Igor (Jakub Wesołowski) straci rodzinę! Najbliżsi dziennikarza dostaną się w łapy mordercy, który uwięzi ich w ich własnym domu! Igor nie będzie mógł dodzwonić się do ukochanej Eli (Paulina Chapko) i wtedy w głowie zapali mu się czerwona lampka: rodzina w niebezpieczeństwie! Nowak popędzi na ratunek, ale czy zdąży wyrwać w 3244 odcinku "Na Wspólnej" z rąk bandziora żonę i córkę Julkę (Maja Oświecińska)? Co im zrobi bezwzględny morderca kuzyna Elżbiety?

"Na Wspólnej" odcinek 3244 - środa, 23.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3244 odcinku "Na Wspólnej" zawiła sprawa morderstwa kuzyna Elżbiety, geja Maria (Bartłomiej Gola) znajdzie swój finał w domu Igora. To dziennikarz jako pierwszy ujawnił cała prawdę, że brutalnego mordu dokonał sąsiad ofiary, niejaki Starzak (Zygmunt Babiak), który w ten sposób pragnął "oczyścić społeczeństwo" z podobnych "dewiantów". Igor jednak tak będzie zajęty całą aferą i hejtem, jaki wyleje się na niego za ujawnienie prawdy w internecie, że na chwilę zapomni o bezpieczeństwie najbliższych. 

Elżbieta i Julka w 3244 odcinku "Na Wspólnej" zostaną same w domu i ten jeden moment wystarczy, aby bandzior włamał się i je sterroryzował! Nie będziemy mieli żadnych wątpliwości, że kobiecie i dziecku grozi realne niebezpieczeństwo straty życia! Czy Igor opamięta się na czas i zdązy uratować swoją rodzinę?

Czytaj też: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze? 

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Ślub Michała i Igi przerwany przez Tadeusiaka! Anastazja przyzna się do romansu z księdzem. Iza pobije Basię
Na Wspólnej odc. 3236. Elżbieta (Paulina Chapko), Julka (Maja Oświecińska

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3236. Elżbieta (Paulina Chapko), Julka (Maja Oświecińska

W 3244 odcinku "Na Wspólnej" wielkim męstwem wykaże się Julka, która w ostatniej sekundzie schowa przed bandyta do szafy. Dziewczynka jednak zrobi to nie ze strachu, ale po to, aby znienacka zaatakować napastnika i uratować mamę! 

Julka zaatakuje mordercę i ogłuszy go w 3244 odcinku "Na Wspólnej", ale oczywiście zrobi to zbyt delikatnie i kiedy  bandzior będzie szykował się do kontrataku, do mieszkania wpadnie Igor! Dziennikarz nie będzie się bawił z draniem w ciuciubabkę - z miejsca obezwładni mordercę i zadzwoni po policję. 

Jednak horror, który rozegra się w domu Nowaka w 3244 odcinku "Na Wspólnej" zostawi trwały ślad w psychice najbliższych mu kobiet. Szczególnie Elżbieta dosłownie "rozsypie się" emocjonalnie i Igor będzie musiał mocno się postarać, aby matka Julki przestała się bać. nic dziwnego - w końcu kobieta i jej dziecko zostaną zaatakowane w miejscu, które zawsze powinno być bezpieczne - we własnym domu.  

Zobacz koniecznie: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Julka i Marcin Molenda znów będą mieli romans. Wszystko na oczach Barta!

Na Wspólnej odc. 3217. Elżbieta (Paulina Chapko), Julka (Maja Oświecińska

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3217. Elżbieta (Paulina Chapko), Julka (Maja Oświecińska
Na Wspólnej odc. 3226. Igor (Jakub Wesołowski), Elżbieta (Paulina Chapko)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3226. Igor (Jakub Wesołowski), Elżbieta (Paulina Chapko)
Najnowsze