Na Wspólnej, odcinek 3244: Rodzina Igora w szponach mordercy! Nie zdąży uratować Eli i Julki?

2021-06-15 9:26
Na Wspólnej, odcinek 3244: Rodzina Igora w szponach mordercy! Nie zdąży uratować Eli i Julki?
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3244: Rodzina Igora w szponach mordercy! Nie zdąży uratować Eli i Julki?

W 3244 odcinku "Na Wspólnej" wiele wskazuje na to, że Igor (Jakub Wesołowski) straci rodzinę! Najbliżsi dziennikarza dostaną się w łapy mordercy, który uwięzi ich w ich własnym domu! Igor nie będzie mógł dodzwonić się do ukochanej Eli (Paulina Chapko) i wtedy w głowie zapali mu się czerwona lampka: rodzina w niebezpieczeństwie! Nowak popędzi na ratunek, ale czy zdąży wyrwać w 3244 odcinku "Na Wspólnej" z rąk bandziora żonę i córkę Julkę (Maja Oświecińska)? Co im zrobi bezwzględny morderca kuzyna Elżbiety?

"Na Wspólnej" odcinek 3244 - środa, 23.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3244 odcinku "Na Wspólnej" zawiła sprawa morderstwa kuzyna Elżbiety, geja Maria (Bartłomiej Gola) znajdzie swój finał w domu Igora. To dziennikarz jako pierwszy ujawnił cała prawdę, że brutalnego mordu dokonał sąsiad ofiary, niejaki Starzak (Zygmunt Babiak), który w ten sposób pragnął "oczyścić społeczeństwo" z podobnych "dewiantów". Igor jednak tak będzie zajęty całą aferą i hejtem, jaki wyleje się na niego za ujawnienie prawdy w internecie, że na chwilę zapomni o bezpieczeństwie najbliższych. 

Elżbieta i Julka w 3244 odcinku "Na Wspólnej" zostaną same w domu i ten jeden moment wystarczy, aby bandzior włamał się i je sterroryzował! Nie będziemy mieli żadnych wątpliwości, że kobiecie i dziecku grozi realne niebezpieczeństwo straty życia! Czy Igor opamięta się na czas i zdązy uratować swoją rodzinę?

Czytaj też: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze? 

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Ślub Michała i Igi przerwany przez Tadeusiaka! Anastazja przyzna się do romansu z księdzem. Iza pobije Basię
Na Wspólnej odc. 3236. Elżbieta (Paulina Chapko), Julka (Maja Oświecińska
Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3236. Elżbieta (Paulina Chapko), Julka (Maja Oświecińska

W 3244 odcinku "Na Wspólnej" wielkim męstwem wykaże się Julka, która w ostatniej sekundzie schowa przed bandyta do szafy. Dziewczynka jednak zrobi to nie ze strachu, ale po to, aby znienacka zaatakować napastnika i uratować mamę! 

Julka zaatakuje mordercę i ogłuszy go w 3244 odcinku "Na Wspólnej", ale oczywiście zrobi to zbyt delikatnie i kiedy  bandzior będzie szykował się do kontrataku, do mieszkania wpadnie Igor! Dziennikarz nie będzie się bawił z draniem w ciuciubabkę - z miejsca obezwładni mordercę i zadzwoni po policję. 

Jednak horror, który rozegra się w domu Nowaka w 3244 odcinku "Na Wspólnej" zostawi trwały ślad w psychice najbliższych mu kobiet. Szczególnie Elżbieta dosłownie "rozsypie się" emocjonalnie i Igor będzie musiał mocno się postarać, aby matka Julki przestała się bać. nic dziwnego - w końcu kobieta i jej dziecko zostaną zaatakowane w miejscu, które zawsze powinno być bezpieczne - we własnym domu.  

Zobacz koniecznie: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Julka i Marcin Molenda znów będą mieli romans. Wszystko na oczach Barta!

Na Wspólnej odc. 3217. Elżbieta (Paulina Chapko), Julka (Maja Oświecińska
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3217. Elżbieta (Paulina Chapko), Julka (Maja Oświecińska
Na Wspólnej odc. 3226. Igor (Jakub Wesołowski), Elżbieta (Paulina Chapko)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3226. Igor (Jakub Wesołowski), Elżbieta (Paulina Chapko)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze