M jak miłość po wakacjach 2021. Magda pokazała dowód na zbliżający się kryzys z Andrzejem?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość po wakacjach 2021. Magda pokazała dowód na zbliżający się kryzys z Andrzejem?

M jak miłość po wakacjach 2021. Magda pokazała dowód na zbliżający się kryzys z Andrzejem?

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 atmosfera w małżeństwie Budzyńskich będzie coraz bardziej napięta. Tak to wygląda na materiale wideo zamieszczonym na Instagramie Anny Muchy - gwiazda oprowadza fanów po planie serialu, pokazując jak zmieniają się bohaterowie i jakie sceny nagrywają w długi weekend. Na jednym z ujęć widzimy Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), który przymila się do serialowej żony, ale ona okrutnie z niego kpi! Czy tak to będzie wyglądało w małżeństwie Andrzeja i Magdy w "M jak miłość" po wakacjach 2021?

"M jak miłość" po wakacjach 2021. Magda upokorzy Budzyńskiego? Wyciekło niepokojące WIDEO z planu!  

Magda z "M jak miłość" oprowadziła fanów po planie serialu w Boże Ciało. Gwiazda żali się na nim, że podczas kiedy wszyscy odpoczywają, ona musi ciężko pracować! Oprócz niej na materiale widzimy też inne ważne osoby z kancelarii Budzyńskiego i Wernera. Kamil (Marcin Bosak) jest mocno zaangażowany w rozmowę z Adamem (Jacek Kopczyński), Anita (Melania Grzesiewicz) jak zawsze jest na posterunku, a Budzyński w swoim gabinecie. I właśnie tutaj rozgrywa się dziwna scena między serialowymi małżonkami. Czy tak to będzie wyglądało po wakacjach 2021?

Przypomnijmy, że pod koniec 21 sezonu "M jak miłość" w życiu Budzyńskich pojawił się nowy bohater, Adam Warecki (Wojciech Świeściak). Charyzmatyczny, przystojny i z poczuciem humoru wychowawca Ani (Gabriela Świerczyńska) z miejsca rozkochał w sobie nastolatkę,, ale sam mocno zainteresował się jej macochą... Para zaczęła spotykać się po pracy na jazdy doszkalające Magdy, a atmosfera zrobiła się naprawdę gorąca. Budzyński, oczywiście wyczuł, że za jego plecami dzieje się coś niepokojącego i ostro wkroczył między Wareckiego i swoją żonę. Ale Adam nie przestał wysyłać Magdzie tęsknych sms-ów i wiele wskazuje na to, że po wakacjach 2021 nie odczepi się od pięknej żony prawnika!

Nie przegap: Śmierć Kasi Górki w Barwy szczęścia. Pożegna się z rolą ginąc pod gruzami wielkiego wybuchu po wakacjach 2021?

M jak miłość. Bracia Mroczek zagrają innych bohaterów! To nie do uwierzenia, że Piotrek i Paweł mogą zniknąć. Te zdjęcia mówią wszystko - WIDEO
M jak miłość odc. 1593. Magda (Anna Mucha), Kamil (Marcin Bosak), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Magda (Anna Mucha), Kamil (Marcin Bosak), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

W materiale filmowym, które Mucha opublikowała na swoim profilu na Instagramie w Boże Ciało, nie widać jednak Wareckiego, nie ma w kancelarii także Ani. Ale Magda wygląda wystrzałowo, a męża traktuje jak natręta!

- Moja piękna żona - mówi Krystian Wieczorek, kiedy Mucha wjeżdża do jego serialowego kabinetu z kamerą.

- Jasne, boska - prycha na niego Budzyńska i... idzie dalej.

Jeżeli to, co dzieje się na planie nowych odcinków "M jak miłość" jest zapowiedzią nastrojów w małżeństwie Budzyńskich, może być gorąco... I nie z nadmiaru namiętności, tylko z powodu zazdrości! A może i zdrady?    

Czytaj także: Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2021 - ZDJĘCIA

M jak miłość odc. 1593. Adam Warecki (Wojciech Świeściak), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Adam Warecki (Wojciech Świeściak), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość po wakacjach 2021. Magda (Anna Mucha)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Magda (Anna Mucha)
Najnowsze