M jak miłość, odcinek 1593: Budzyński załatwi Adama na oczach Magdy! Aż odbierze Wareckiemu mowę - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1593: Budzyński załatwi Adama na oczach Magdy! Aż odbierze Wareckiemu mowę - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1593: Budzyński załatwi Adama na oczach Magdy! Aż odbierze Wareckiemu mowę - ZWIASTUN

2021-05-22 10:05

W 1593 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) w końcu pokaże pazur i postanowi zemścić się na Adamie (Wojciech Świeściak), z którym Magda (Anna Mucha) doskonali swoje umiejętności za kierownicą. Zazdrosny Budzyński pojawi się na jednej z ich wspólnych lekcji i dosłownie w 1593 odcinku "M jak miłość" ośmieszy Wareckiego na oczach swojej żony, gdyż zda sobie sprawę z tego, jakim naprawdę jest nauczycielem. Zdezorientowany Warecki nie wydusi z siebie nawet słowa. Takiego Andrzeja jeszcze nie widzieliście! Zobaczcie ZWIASTUN 1593 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek, 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1593 odcinku "M jak miłość" Magda ponownie wybierze się na spotkanie z Adamem, który pomaga jej przygotować się do egzaminu z prawa jazdy. W trakcie nauki Magda poruszy temat nieszczęśliwe zakochanej w poloniście Ani (Gabriela Świerczyńska). Razem z Wareckim obmyślą wspólny plan działania, aby nie zranić nastolatki. Następnie wrócą do nauki jazdy, która będzie szła Magdzie coraz lepiej, gdyż sam Adam uzna, że radzi sobie już bardzo dobrze, zatem niedługo już jej nie będzie potrzebny. Jednak Magda w 1593 odcinku "M jak miłość" kategorycznie zaprzeczy i poprosi swojego nauczyciela, aby jej towarzyszył w czasie egzaminu, na co Adam oczywiście się zgodzi.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1593: Magda rzuci pracę! Zupełnie oszaleje na punkcie nauczyciela Ani. To koniec Budzyńskich? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Ania zrobi z Magdy wredną macochę. Budzyńska zupełnie oszaleje na punkcie Adama i zmieni się nie poznania!

Poza tym w 1593 odcinku "M jak miłość" Warecki po raz kolejny zaimponuje Magdzie, gdy opowie jej o jednej ze swoich wypraw, której o mało co nie przepłacił życiem. Ze zdumienia wyrwie ją Andrzej, który w pewnym momencie zapuka do szyby Adama, czym wywoła u niego niemałe zdziwienie.

- O proszę.. - powie Magda, z kolei zaskoczony Warecki skieruje na swój wzrok. - No proszę, no ciebie się tutaj nie spodziewałam - dorzuci Chodakowska.- Nie przeszkadzam? Pytanie Budzyńskiego wywoła uśmiech na twarzy jego żony. - No co to jest kochanie? Co ty mnie kontrolujesz? - zapyta roześmiana i razem z Adamem wysiądzie z auta.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1593: Michał zemści się na Joasi i Izie na raz! Zaoferuje im duże pieniądze, a potem wykorzysta

Następnie w 1593 odcinku "M jak miłość" Magda przedstawi sobie obu panów. - Poznaj, to jest właśnie Adam, a to jest mój mąż Andrzej.

- My się znamy, to znaczy rozmawialiśmy ze sobą przez telefon w sprawie mojej córki. Właściwie to przyjechałem, aby o niej porozmawiać - wyrzuci Budzyński.

- Już mi Magda wszystko powiedziała. Mamy ustalony plan - odpowie mu Warecki.

- Wszystko będzie dobrze, opowiem ci potem - powie do męża.

- Fajnie... - skwituje po namyśle Andrzej i nagle zmieni temat. - A jak tam postępy mojej żony? Ma szansę zdać ten egzamin? - zapyta wprost Adama.

- Czekaj czekaj, czekaj, czekaj zobaczysz - powie roześmiana Magda i wsiądzie do auta. Jednak zbyt gwałtownie ruszy i już na wstępie zgaśnie jej auto. Andrzej w 1593 odcinku "M jak miłość" tylko się zaśmieje i pokiwa głową, zdając sobie sprawę, że Adam jest tak naprawdę słabym nauczycielem i niczego nie nauczył jego żony.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1593: Tajemnica morderstwa w domu Kamila ujawniona! Agnieszka zdradzi Grycowi straszne rzeczy

Wówczas w 1593 odcinku "M jak miłość" poirytowana Magda od razu będzie chciała zatuszować złe wrażenie - To się nie liczy! Nie, a to się nie liczy! - krzyknie w kierunku męża, jednak ten tylko radośnie westchnie. Jednak Magda dalej będzie w uparte się wymigiwać, co spowoduje, ze Andrzej nie omieszka rzucić kąśliwej uwagi w kierunku jej nauczyciela i ośmieszy Adama na jej oczach!

- Widzę, że to nie był stracony czas - powie z przekąsem, na którego tylko spojrzy zrezygnowany Adam. Po tej ironicznej uwadze Budzyński zwróci się jeszcze w 1593 odcinku "M jak miłość" w kierunku żony - A propo straconego czasu Kamil nas zaprosił wieczorem na parapetówkę - powie i przytuli się do żony, co Magda przyjmie z entuzjazmem.

Patrz także: M jak miłość, odcinek 1593: Ostatnie słowa Leszka do Joasi! Oszalał z miłości, już nigdy więcej go nie zobaczy

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze