M jak miłość, odcinek 1593: Tajemnica morderstwa w domu Kamila ujawniona! Agnieszka zdradzi Grycowi straszne rzeczy

i

Autor: vod tvp M jak miłość, odcinek 1593: Tajemnica morderstwa w domu Kamila ujawniona! Agnieszka zdradzi Grycowi straszne rzeczy

M jak miłość, odcinek 1593: Tajemnica morderstwa w domu Kamila ujawniona! Agnieszka zdradzi Grycowi straszne rzeczy

W 1593 odcinku "M jak miłość" Agnieszka (Magdalena Walach) da się namówić Kamilowi (Marcin Bosak) i zdradzi mu największą tajemnicę nawiedzonego domu! Gryc zacznie uwodzić piękną prokurator Olszewską, a ona niby będzie się bronić, ale język rozwiąże się jej bardzo szybko. Czego dowie się Kamil o zamordowanym właścicielu wynajętego domu? Czy nowym lokatorom nadal zagraża niebezpieczeństwo? W grę mogą wchodzić grube pieniądze, więc być może Kamil i Pola (Hania Nowosielska) będą musieli uciekać znacznie szybciej, niż się w domu zainstalowali... A może zauroczona Grycem w 1593 odcinku "M jak miłość" Olszewska da mu specjalną ochronę?

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek, 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1593 odcinku "M jak miłość" Kamil niemalże oszaleje na widok pięknej pani prokurator Olszewskiej na korytarzu sądowym. Dawna kochanka Olka  oszołomi Gryca nie tylko swoim wyglądem i sławą, ale również wiedzą na bardzo interesujący go temat. Okazuje się, że to właśnie Agnieszka prowadziła przed laty sprawę morderstwa domu, który wynajął Kamil! I on jej nie odstąpi na krok, dopóki nie zdradzi mu szokujących szczegółów na ten temat. Czy Olszewska ujawni tajemnicę, przez którą straszy w nawiedzonym domu?

- Nie mogę mówić tutaj o szczegółach, ale kilka informacji wydostało się do prasy. Pan jest prawnikiem więc trochę się dziwię że do tej pory nie zadał pan sobie trudu, żeby zbadać tę sytuację... - Agnieszka początkowo spróbuje się wymówić od opowieści, ale Kamil będzie nieustępliwy. 

- To się wydostało do prasy chyba nie jest tajemnica dla nikogo, ale chyba pani może uchylić rąbka? - zapyta z czarującym uśmiechem Gryca uwodziciela. 

I w tym momencie 1593 odcinka "M jak miłość" Agnieszka, jak za dotykiem czarodziejskiej różdżki zacznie sypać szczegóły na temat dawnej sprawy! Czy Kamilowi i Poli, nowym mieszkańcom nawiedzonego domu, zagraża jakieś realne niebezpieczeństwo?  

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1592: Psychol Dawid namówi 12-letnią Basię na seks? Wyciągnie ją w nocy z domu i zdradzi, co jej zrobi

M jak miłość. Budzyński sam wepchnie Magdę w ramiona Adama! Niewinna zabawa z Wareckim będzie miała straszny finał
M jak miłość, odc. 1593: Agnieszka (Magdalena Walach), Kamil (Marcin Bosak), Werner (Jacek Kopczyński)

i

Autor: vod tvp

- Denat był rozwodnikiem. Pół roku wcześniej żona z córeczką wyjechały do Kanady z nowym partnerem, a on mieszkał sam w domu. Zajmował się udzielaniem pożyczek - zdradzi Kamilowi Agnieszka 

- Mmm, to może jakiś zdesperowany klient? - Gryc natychmiast wpadnie na trop potencjalnego zabójcy.  

- To była główna hipoteza, ale nie udało się togo udowodnić. Śledztwo niestety zostało umorzone. Cały ten dom, majątek został przepisany na nieletnią córeczkę, więc matka zajmuje się teraz wszystkimi sprawami. To najprawdopodobniej ona przez agencję wynajmuje teraz pana dom. Mam nadzieję, że mi się udało chociaż w mały stopniu zaspokoić pana ciekawość?  

- Mam jeszcze ostatnie pytanie, bo chciałbym się jakoś zrewanżować i zaprosić panią na obiad, kawę... Kiedy następnym razem będzie pani w Warszawie?

- Bardzo panu dziękuję, ale niestety nieprędko... - wymówi się Olszewska. 

Tymczasem Kamil zostanie w 1593 odcinku "M jak miłość" z mnóstwem pytań na temat zabójstwa w jego domu i wściekłą Anitą (Melania Grzesiewicz), która niezauważona podpatrzy jego umizgi do pani prokurator.... Jednak Gryca po rozstaniu z Agnieszką najbardziej będzie dręczyło pytanie, czy tajemnicę zabójcy właściciel domu zabrał ze sobą do grobu, czy wspomniany "niezadowolony klient" nadal szuka zemsty za wielkie pieniądze, które być może w tym miejscu stracił?     

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1593: Magda rzuci pracę! Zupełnie oszaleje na punkcie nauczyciela Ani. To koniec Budzyńskich? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odc. 1593: Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: vod tvp
M jak miłość odc. 1588. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1588. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość, odc. 1593: Agnieszka (Magdalena Walach)

i

Autor: vod tvp
M jak miłość, odc. 1593: Kamil (Marcin Bosak)

i

Autor: vod tvp
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze