M jak miłość, odcinek 1592: Psychol Dawid namówi 12-letnią Basię na seks? Wyciągnie ją w nocy z domu i zdradzi, co jej zrobi

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1592: Psychol Dawid namówi 12-letnią Basię na seks? Wyciągnie ją w nocy z domu i zdradzi, co jej zrobi

M jak miłość, odcinek 1592: Psychol Dawid namówi 12-letnią Basię na seks? Wyciągnie ją w nocy z domu i zdradzi, co jej zrobi

2021-05-19 17:27

Dawid (Iwo Wiciński) z "M jak miłość" pokazał już na co go stać, ale nie powiedział jeszcze ostatniego słowa! Zaczął manipulować Basią (Karina Woźniak) od początku przeprowadzki do Grabiny, aż małymi kroczkami zbudował z nią więź, przez którą dziewczyna zrobi teraz dla niego wszystko! Dlatego też Jaszewski w 1592 odcinku "M jak miłość" namówi 12-letnią Basię na wspólną noc! Wciągnie ją z domu i przyszykuje dla niej coś specjalnego. Upije ją i zaciągnie do łóżka? Rogowscy będą w szoku, że w porę nie upilnowali córki.

"M jak miłość" odcinek 1592 - wtorek, 24.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1592 odcinku "M jak miłość" Dawid posunie się za daleko, czego konsekwencje będą okrutne. Zaprosi 12-letnią Basię do swojego domu na całą noc. Pod nieobecność rodziców będzie chciał zrobić z nią coś, co na pewno nie jest przeznaczone dla dzieci w ich wieku. Młoda Rogowska wymknie się z domu i ślepo uwierzy w obietnice Dawida, co do wspaniałej nocy.

- Spokojnie, tak jak mówiłem, nikogo nie ma. Będziemy sami przez całą noc. Zaimponowałaś mi. Myślałem, że stchórzysz i się wymigasz - powie tajemniczo Jaszewski.

- Ja? No coś ty, w życiu - zapewni go Basia.

Dawid uraczy nastolatkę alkoholem i narkotykami! Ona jednak nie będzie chętna spróbować używek, co nie zadowoli chłopaka. Znów zacznie nią manipulować. 

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Mateusz zabije się po zdradzie Lilki w ostatnim 1594 odcinku? Skoczy do rzeki w Grabinie, a Barbara będzie umierała ze strachu - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1592 ZWIASTUN: Psychol Dawid namówi Basię na seks? Upiorny żart Kamila w nawiedzonym domu

Dawid w 1592 odcinku "M jak miłość" zastosuje swoje szemrane sztuczki. Basia autentycznie zacznie się bać! 

- Wiesz, mam taki dar. Umiem wpływać na innych ludzi - powie dziewczynie zamroczony od narkotyków. - (...) Drink nietknięty, blanta nie spróbowałaś, czuję się upokorzony - zacznie manipulować Jaszewski.

Dawid nie będzie mógł posunąć się dalej, ponieważ imprezkę przerwą zaalarmowani zniknięciem Basi Artur (Robert Moskwa) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska). Wraz z Mariuszem (Tomasz Lulek) wparują do domu Jaszewskich i przyłapią nastolatków na piciu i paleniu skręta. Rogowscy nie uwierzą w to, co zobaczą.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1593: Argasiński wynajmie Marcina, żeby dopaść Łukasza! Uzna dziecko kochanka Patrycji za swoje

Niestety cała sytuacja w "M jak miłość" wymknie się spod kontroli. Basia wpadnie w poważne problemy. Może to i lepiej, że rodzice zainterweniują, ponieważ nie wiadomo jak skończyłaby się ta noc. Młody Jaszewski jest przecież zdolny do wszystkiego. Nie zdąży jednak zaciągnąć 12-letniej Basi do łóżka. Marysia i Artur postanowią zakazać córce kontaktów z Dawidem. Nieco później w "M jak miłość" on zjawi się u Mostowiaków w Grabienie i zdoła raz jeszcze porozmawiać z Basią. Dziewczyna pozna jego chory plan pozbycie się Mariusza, który okaże się nie być biologicznym tatą Dawida! 

- Możesz na mnie liczyć - wyzna Basia Dawidowi i pocałuje go w policzek. Właśnie o to chodziło Jaszewskiemu. Żeby była gotowa zrobić dla niego wszystko. Nawet jeśli on myśli o skrzywdzeniu Mariusza. 

Najnowsze