M jak miłość, odcinek 1593: Argasiński wynajmie Marcina, żeby dopaść Łukasza! Uzna dziecko kochanka Patrycji za swoje

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1593: Argasiński wynajmie Marcina, żeby dopaść Łukasza! Uzna dziecko kochanka Patrycji za swoje

M jak miłość, odcinek 1593: Argasiński wynajmie Marcina, żeby dopaść Łukasza! Uzna dziecko kochanka Patrycji za swoje

Szok w 1593 odcinku "M jak miłość"! Już wiemy kogo wynajmie Argasiński (Karol Strasburger), aby wyśledzić kochanka żony i ojca dziecka! To Marcin (Mikołaj Roznerski) poda pomocną dłoń mężowi rogaczowi i pomoże mu dopaść Łukasza (Jakub Jzefowicz)? Wiemy na pewno, że ordynator przy pomocy Olka (Maurycy Popiel) zwróci się o pomoc do agencji detektywistycznej Marcina i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) i złoży zlecenie na odnalezienie kochanka Patrycji (Alżbeta Lenska). Czy Marcin przyjmie propozycję, kierując się solidarnością "zdradzonych mężów" i pomoże Argasińskiemu namierzyć syna Marty (Dominika Ostałowska)? Pewne jest, że Argasiński uzna w 1593 odcinku "M jak miłość" dziecko za swoje, tylko za jaką cenę?

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek, 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1593 odcinku "M jak miłość" oszalały z zazdrości i chęci zemsty Argasiński zacznie szukać dobrego detektywa, aby wyśledził kochanka jego żony. W pierwszym odruchu zwróci się o pomoc do Olka, o którego bracie słyszał same dobre opinie. Doktor Chodakowski oczywiście da szefowi namiar do agencji Marcina, nie myśląc zapewne, że mogą z tego wyjść wielkie problemy. A Argasiński, swoim zwyczajem, będzie przymilny i bardzo sympatyczny, wic Olek straci czujność. Czy Marcin weźmie sprawę ordynatora i odnajdzie dla niego Łukasza?  

Argasiński w 1593 odcinku "M jak miłość" szybko skorzysta z podanego numeru telefonu. Nie będzie miał jednak szczęścia, bo zamiast owładniętego obsesją zazdrości o Izę (Adriana Kalska) Marcina, telefon odbierze Jakub. Czy przyjmie zlecenie w imieniu wspólnika?

 - Pracuje pan z bratem mojego wspólnika? - spyta Karski Argasińskiego.

- Tak, od niego dostałem telefon do pana. Polecił mi waszą agencję... - potwierdzi ordynator.

- Rozumiem... Ale bardzo mi przykro, nie możemy przyjąć tego zlecenia. Natomiast z przyjemnością dam panu kontakt do innej, zaprzyjaźnionej agencji, która specjalizuje się w tego typu sprawach - oznajmi Jakub.

- Nie, dziękuję. Poradzę sobie - wściekły Argasiński rzuci słuchawkę.

Ale rogacz ordynator nie odpuści i dopnie swego w 1593 odcinku "M jak miłość". "Obiecał" niewiernej żonie, że sam znajdzie jej kochanka i świat na głowie postawi, a tego dokona. Czy zdobędzie bezpośredni numer do Marcina i przekona go, że właśnie on powinien wykonać zlecenie? 

- Jeśli mi nie powiesz, kim jest ojciec, sam do tego dojdę. Dowiem się bez problemu. I uprzedzam cię, jeśli jeszcze choć raz się z nim spotkasz  Wiesz, że znam różnych ludzi. I dobrze wiesz, o kim mówię. Oni go znajdą i zajmą się nim w taki sposób, że już nigdy więcej go nie zobaczysz - zagrozi żonie Argasiński.  

Czytaj też: M jak miłość odcinek 1591: Joasia po powrocie z Francji zniszczy do reszty małżeństwo Izy! I jeszcze obgada Marcina z Michałem

M jak miłość. Prawdziwa twarz Argasińskiego. Dowie się o ciąży Patrycji i będzie chciał zabić Łukasza
M jak miłość odc. 1593. Argasiński (Karol Strasburger), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Argasiński (Karol Strasburger), Patrycja (Alżbeta Lenska)

Patrycja w odpowiedzi na groźbę męża w 1593 odcinku "M jak miłość" w okrutny sposób zerwie raz na zawsze z Łukaszem, ale wydaje się, że nie zdoła go uchronić przed zemstą małżonka. 

W 1593 odcinku "M jak miłość" Argasiński wybierze na rozwiązanie swojego problemu znacznie gorzej, niż zlecenie dla agencji detektywistycznej. Przy okazji tropienia Łukasza skorzysta - jak zapowie żonie - z pomocy groźnego przestępcy Hermana (Piotr Łukawski), który jest mu winien przysługę za fałszywą opinię lekarską, dzięki której nie poszedł siedzieć.

- Miło pana słyszeć, ordynatorze - ucieszy się Herman na dźwięk znajomego głosu ordynatora.

- Chciałbym z panem porozmawiać. Ale nie przez telefon... To sprawa osobista. Muszę ustalić tożsamość pewnego człowieka. Pomoże mi pan?

- Tak, jak mówiłem, w każdej sprawie - zapewni Herman.

Wszystko wskazuje więc na to, że Argasiński w 1593 odcinku "M jak miłość" spełni swoją groźbę, którą złoży Patrycji. I choć Jakub ochroni dobre imię agencji nie przyjmując zlecenia od wściekłego ordynatora, dla Łukasza ta wersja zdarzeń może okazać się tragiczna w skutkach. Koleś Argasińskiego nie będzie przebierał w środkach i jak wytropi kochanka Patrycji, może go nawet zabić! Może jednak lepiej byłoby dla wszystkich, gdyby sprawą zajął się Marcin?

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 811: Falkowicz nie dowie się, że Edzio nie jest jego synem! Zamiana dzieci nigdy nie wyjdzie na jaw?

M jak miłość odc. 1591. Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1591. Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość, odc. 1589: Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1589: Herman  (Piotr Łukawski)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość odc. 1593. Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Łukasz (Jakub Józefowicz)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze