M jak miłość po wakacjach 2019. Ciąża Uli z Jankiem i rozwód z Bartkiem? Czarny scenariusz fanów się spełni?

2019-08-13 11:36 sz
M jak miłość. Ula (IGa Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ula (IGa Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

Ula (Iga Krefft) będzie w ciąży z Jankiem (Tomas Kollarik)?! Fani serialu "M jak miłość" nie mają wątpliwości, że będzie rozwód z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński)! Wątek trójkąta miłosnego w siedlisku rozgrzewa widzów do czerwoności, a zdania co do tego, z kim powinna być Ula, są mocno podzielone. Czy czarny scenariusz się spełni? Sprawdź, co wydarzy się po wakacjach 2019 w serialu "M jak miłość".

"M jak miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki od 10.09.2019 w TVP2 o godz. 20.55

W ubiegłym sezonie "M jak miłość" obok wątku Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) najwięcej emocji wywoływał wątek Uli, Bartka i Janka. Miłosny trójkąt pochłonął widzów i podzielił ich na dwa obozy. Pod ostatnim postem na oficjalnym profilu serialu jednak wyraźnie widać, że większość wciąż kibicuje Morawskiemu!

W małżeństwie bohaterów będzie się działo! Sprawdź tu >>> Nielegalny biznes Bartka w Grabinie? Ula oskarży męża o najgorsze!

Internauci nie mają wątpliwości co do tego, że w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2019 dojdzie do rozwodu Uli i Janka. Pojawiły się nawet szeroko poparte głosy, że Lisiecka zajdzie w ciążę z byłym chłopakiem...

Ciąża? Jest to prawdopodobne! Zobacz tutaj >>> Ula będzie zdradzała Bartka z Jankiem bez opamiętania! Mąż ją przyłapie?

Czy te domysły i życzenia mogą się ziścić? Nie jest to wykluczone, bowiem nawet po ślubie z Bartkiem Ulka wciąż czuje coś do policjanta. Dojdzie między nimi nawet do pocałunku! Niezbadane są wyroki scenarzystów, którzy już niejednokrotnie pokazali, że lubią wywracać życia bohaterów "M jak miłość" do góry nogami. A Wy komu kibicujecie?

  • Myślę, że jak szybko się pobrali tak jeszcze szybciej się rozwiodą 😂😂😂 Przecież wiadomo, że Ula kocha Janka i nie wiadomo po co wyszła za mąż za Bartka(?) 😂Będzie ROZWÓD na bank!
  • Pewnie Ula zajdzie w ciążę z Jankiem ❤️❤️❤️
    Podoba mi się ten scenariusz 😊
  • Nie wiem po co zniszczyliście związek Uli i Janka 🧐
  • Ja tam lubię Bartka, ale moim zdaniem Ula rozwiedzie się z Bartkiem i będzie znowu z Jankiem
  • Nie, Ula była szczęśliwa z Jankiem
  • Wszędzie lepiej gdzie nas nie ma... raczej małżeństwo się rozpadnie a Ula będzie chciała wrócić do Janka - pisali fani.
Wyświetl ten post na Instagramie.
Jak myślicie, będą szczęśliwym małżeństwem? 🤔 Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)
Najnowsze