M jak miłość po wakacjach 2019. Ula będzie zdradzała Bartka z Jankiem bez opamiętania! Mąż ją przyłapie?

2019-07-01 7:48 Ag
M jak miłość po wakacjach 2019. Janek (Tomas Kollarik), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2019. Janek (Tomas Kollarik), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

Za kulisami "M jak miłość" atmosfera coraz bardziej napięta! Ekipa kręci właśnie nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach 2019, które nie pozostawiają już żadnych wątpliwości, że Ula (Iga Krefft) zdradzi Bartka (Arkadiusz Smoleński) z Jankiem (Tomas Kollarik) nie tylko raz. Dowodem są sceny, które Smoleński pokazał na swoim Instagramie, a na nich Ulę w ramionach byłego narzeczonego w siedlisku w Grabinie. Pocałunek Uli i Janka w 1452 odcinku "M jak miłość" będzie zapowiedzią romansu tej pary! Pytanie tylko czy Bartek dowie się o zdradzie Uli?

"M jak miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki od poniedziałku, 2.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

O tym, że w 1452 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2019 Ula będzie całowała się z Jankiem zaraz po jego powrocie do Grabiny wiedzą już wszyscy, którzy widzieli zwiastun nowego sezonu. Ale na jednym pocałunku się nie skończy, bo świeżo upieczona mężatka wcale nie będzie szczęśliwa po ślubie, a jej uczucia do eks narzeczonego okażą się silniejsze niż myślała. Zaraz po tym pocałunku Ula będzie chciała wyjechać z Grabiny już na zawsze. Bartek jednak na to nie pozwoli.

Młodzi Lisieccy zostaną więc we wsi gdzie Ula wciąż będzie się spotykała z Jankiem... I wszystko wskazuje na to, że nie będą tylko przyjacielskie spotkania. Bo zakochany Janek nie pozwoli na to, by Ula była szczęśliwa z mężem.

Widzowie "M jak miłość" muszą się przygotować na to, że relacje między Ulą, Bartkiem i Jankiem w ich miłosnym trójkącie skomplikują się jeszcze bardziej w nowym sezonie po wakacyjnej przerwie. Arkadiusz Smoleński udowodnił to na swoim Instagramie publikując ujęcia ze sceny z jednego odcinków "M jak miłość", który będzie emitowany dopiero późną jesienią. Na nagraniu widać wyraźnie Ulę i Janka przytulających się w ogrodzie w siedlisku.

"Chyba myślą, że ich nie widzę" - podpisał filmik na Instastory serialowy Bartek. Niewykluczone, że właśnie wtedy mąż przyłapie Ulę z Jankiem i dowie się o ich sekretnym romansie. Wszystko jednak wyjaśni się dopiero w "M jak miłość" po wakacjach 2019.

Najnowsze