M jak miłość

M jak miłość. Piotrek wróci do pracy po zawale. Zajdą zmiany w kancelarii Budzyńskiego i Wernera - ZDJĘCIA

2023-08-29 9:38

Piotrek (Marcin Mroczek) przeżyje rozległy zawał serca, ale w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach wróci do pracy. W kancelarii wszyscy ucieszą się na powrót Zduńskiego do pracy. Tym bardziej, że Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) i reszta załogi prawników zdobędą się na wielki gest dla Piotrka i zorganizują pieniądze na jego leczenie. Powrót Piotrka do biura w jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość" to początek zmian. Co wydarzy się u ekipy zgranych przyjaciół, którzy są też współpracownikami w firmie?

Piotrek powróci do kancelarii Budzyńskiego i Wernera w "M jak miłość" po wakacjach 

Pewnym jest, że Piotrek podniesie się po zawale, który wstrząśnie nie tylko Kingą (Katarzyna Cichopek), ale także przyjaciółmi z pracy. Zduński otrzyma od Budzyńskiego i Wernera (Jacek Kopczyński) niesamowitą pomoc, bo panowie zobowiążą się do udostępnienia Zduńskim firmowych pieniędzy na leczenie i rehabilitację chorego. To pomoże dość do sprawności Piotrkowi i przeżyć szybką rekonwalescencję. Na pewno przyniesie ona skutki, bo na najnowszych zdjęciach z planu "M jak miłość" widać, że serialowy Zduński jest w świetnej formie. Pozuje z ekipą kancelarii Andrzeja i Adama i wszyscy wyglądają na zadowolonych.

Aktorzy wrócili na plan zdjęciowy po przerwie wakacyjnej i teraz będą kontynuowali nagrywanie kolejnych scen. Marcin Mroczek powrócił do swojej roli po około 2-miesięcznej przerwie i nie krył z tego powodu radości. - Wracamy! Nowy sezon @mjakmilosc.official już od poniedziałku 28 sierpnia! A tymczasem nagrywamy kolejne odcinki - podzieliła się informacją z planu Melania Grzesiewicz, czyli serialowa Anita. 

Co wydarzy się w kancelarii Budzyńskiego w nowych odcinkach "M jak miłość"?

Ekipa prawników na brak wrażeń na pewno nie będzie narzekać. Przede wszystkim, zacznie się zamieszanie wokół oskarżeń wobec Andrzeja. Budzyński zostanie zrobiony w zabójstwo Julii Malickiej (Marta Chodorowska), która przyszykuje na niego pułapkę. Wszystkie poszlaki naprawdę wskażą na fakt, że mąż Magdy (Anna Mucha) zabił byłą kochankę. To oczywiście nie będzie prawda, bo dokładnie w 1740 odcinku "M jak miłość" widzowie zobaczą wyjazd prawniczki z Polski do Włoch. Sfingowanie swojej śmierci nie okaże się jednak takie proste.

I tu do akcji wkroczy Kamil (Marcin Bosak) i Werner. Nie zostawią przyjaciela z kancelarii bez pomocy. Z pewnością zrobią wszystko, by udowodnić niewinność Andrzeja. W kancelarii zapanuje napięta atmosfera. Pytanie, czy wszyscy uwierzą w niewinność Budzyńskiego... 

M jak miłość odcinek 1736. Ostatnie chwile Kingi i Piotrka przed walką o życie w Grabinie
Listen on Spreaker.
Najnowsze