M jak miłość. Patrycja pokona Argasińskiego tylko dla dziecka! Musi się wreszcie ogarnąć

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Patrycja pokona Argasińskiego tylko dla dziecka! Musi się wreszcie ogarnąć

M jak miłość. Patrycja pokona Argasińskiego tylko dla dziecka! Musi się wreszcie ogarnąć

2021-06-25 14:58

Patrycja w "M jak miłość" musi pokonać Argasińskiego (Karol Strasburger)! Do takiego wniosku doszła grająca ją Alżbeta Lenska, która powoli ma już dość wiader łez wylanych na planie serialu i ciągłego stresu, w jakim żyje jej ciężarna bohaterka. Gwiazda powiedziała sobie: dość! Czy ordynatorowa Argasińska zdobędzie się na podobny krok wobec swojego okrutnego męża manipulanta? Jako jedyna postać w "M jak miłość" Argasińska posiada niezliczoną liczbę haków na małżonka. Może więc w nowym sezonie serialu przestanie płakać i je wykorzysta? Jeżeli to zrobi to na pewno dla dziecka!

Patrycja w "M jak miłość" pokona Argasińskiego? Ma mnóstwo haków i powód: życie dziecka! 

Patrycja z "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie wyraźnie cieszy się ze swojej serialowej ciąży. Alżbeta Lenska co rusz publikuje zdjęcia i wideo z ciążowym "brzuszkiem" Argasińskiej. Ostatnio jednak grała dużo scen, w których musiała zalewać się łzami i w końcu ma tego dość. Aktorka postanowiła przerwać pasmo nieszczęść i chce, aby Patrycja zrobiła to samo!

- Się pozaciąża człowiek w tej pracy i naryczy... - napisała Lenska na zdjęciu z planu, na którym widać, jak ociera łzy i rozmazany tusz do rzęs. 

W tym momencie gwiazda "M jak miłość" postanowiała wyznać, że jej zdaniem Patrycja musi się ogarnąć! Niewątpliwie ma powód - życie i zdrowie nienarodzonego dziecka muszą się znaleźć na pierwszym miejscu priorytetów Argasińskiej w nowym sezonie serialu.   

Zobacz też: Pola z M jak miłość podbiła serca widzów. Mało kto wie, że siostra Hani Nowosielskiej jest do niej tak podobna - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach 2021. Patrycja w piątym miesiącu ciąży z widoczonym brzuszkiem. Nie straci dziecka Łukasza!
M jak miłość: Alżbeta Lenska (Patrycja)

i

Autor: Instagram

- Wczoraj śmiechy-chichy na planie, a dzisiaj będąc Patrycją... Normalnie w ciąży płakać, to jest... To jest życie Patrycji. Mam nadzieję, że ta Patrycja się ogarnie, bo dla dziecka trzeba dobrze - mówi na nagraniu Alżbeta Lenska. 

O dziwo fani zaczęli protestować - Patrycja nie może się ogarnąć bo jest królową dramatu w "M jak miłość"!

- Patrycja niech się lepiej nie ogarnia, bo to jest królowa dramatu! - przeczytaliśmy na Instagramie Lenskiej. 

Gwiazda "M jak miłość" od razu odpowiedziała.

- Mam się nie ogarniać, bo Patrycja to drama queen! Ja się bardzo cieszę, że mam się nie ogarniać, ja się w ogóle ostatnio nie mogę ogarnąć. Moje życie prywatne jest ostatnio kompatybilne z życiem Patrycji... - wyznała Lenska na swoim profilu na Instagramie.

Jednak z przecieków z planu wynika, że Patrycja w "M jak miłość" przeżyje pewien przełom, po którym będzie musiała stawić czoła Argasińskiemu. Ciężarna żona ordynatora wyląduje w szpitalu, gdzie o mało nie straci dziecka. I to będzie zapewne moment, po którym wstanie, otrząśnie się i pokaże draniowi gdzie raki zimują!

Nie przegap: Dom Barbary Kurdej-Szatan niszczony przez burzę! Gwiazda M jak miłość pokazała przerażające sceny - WIDEO

M jak miłość: Karol Strasburger (Argasiński)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze