M jak miłość

M jak miłość. Otwarcie cukierni Iwony i Aleksandry sprowadzi na nie kłopoty! Współpracownik Tymon okaże się oszustem?! - WIDEO

2022-12-14 14:44

Nowy biznes Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska) i Iwony (Hanna Śleszyńska) w "M jak miłość" doprowadzi do podejrzanego zwrotu akcji. Wszystko przez zatrudnienie w kawiarni tajemniczego Tymona (Mateusz Lisiecki), przystojnego cukiernika, który spodobał się obu paniom. Szkoda tylko, że seniorki za późno zorientują się, że mężczyzna zachowuje się co najmniej dziwnie. Po przebojach Aleksandry z sektą powinny być bardziej ostrożne. Niebawem w "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) i Marcin (Mikołaj Roznerski) znów będą musieli rzucić się na ratunek?

Nowy biznes Iwony i Aleksandry w "M jak miłość" okaże się koszmarną pomyłką? 

Matka Anety (Ilona Janyst) i matka braci Olka i Marcina wymyślą nowy sposób na życie. W lokalu gdzie kiedyś mieścił się bar Otara (David Gamtsemlidze), otworzą cukiernię, chociaż obie nie mają dostatecznej wiedzy na temat prowadzenia tego typu biznesu. Przypomnijmy, że matka Anety na co dzień zajmowała się stomatologią, a teraz przebranżowi się na cukierniczkę. Niemniej jednak obie panie dostaną wsparcie bliskich i ruszą z pomysłem. 

- Oczywiście, to jest szaleństwo rzucać się na głęboką wodę, to znaczy w biznes, o którym praktycznie nie ma się pojęcia, ale Iwona i Aleksandra mają duże chęci, są inteligentne, będą się szybko uczyć, mam nadzieję... - komentuje Małgorzata Pieczyńska w "Kulisach M jak miłość". - Tu nie chodzi wyłącznie o kasę, ona jest ważnym aspektem, ale chodzi też o to, by robić coś dobrego, pożytecznego i mieć dużo frajdy - dodaje aktorka. 

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Tymon dołączy do biznesu Aleksandy i Iwony 

Wiadomo już, że niebawem w "M jak miłość" seniorki zatrudnią Tymona na stanowisko cukiernika w nowej kawiarni. Mężczyznę poznały już jakiś czas temu, a nawet odbyły z nim wspólny trening. Jak się okaże, młody Tymon ma swoje sekrety, które mogą wprowadzić Aleksandrę i Iwonę w kłopoty...

- Obie mają słabość do fajnych mężczyzn, powiedzmy sobie otwarcie, trochę jednak młodszych - zawuaża Hanna Śleszyńska w "Kulisach M jak miłość". - Za osobą Tymona czai się jakaś taka niespodzianka, tajemnica, jeszcze tego nie wiemy co, ale myślę, że coś tam jest dziwnego - komentuje serialowa matka Anety. 

Niebawem w "M jak miłość" Tymon zacznie robić seniorkom problemy. - Przepraszam, ale to jest nagła sprawa - powie mężczyzna w jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość", bo będzie musiał opuścić pracę i nagle wyjść. - Słuchaj, nie podoba mi się to... - ostrzeże go Aleksandra. - Zarówno Iwona, jak i Aleksandra przekonają się, że prowadzenie biznesu wcale nie jest takie proste i czasem zajmuje to całe miesiące zanim biznes zacznie przynosić dochody (...) - dodaje Maurycy Popiel. 

Wiadomo już, że osoba Tymona przyniesie zwrot akcji w życiu obu kobiet, ale zapewne wszyscy bliscy seniorek mają nadzieję, że Tymon nie sprowadzi na nie niebezpieczeństwa, tak jak niegdyś Janek (Wojciech Kalarus).

M jak miłość. Aleksandra i Iwona wpakują się w poważne kłopoty! Ich wspólnik Tymon nie jest tym, za kogo się podaje
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze