M jak miłość. Ostatnia wojna Anety. Nowa kochanka zabierze jej Olka. Będzie ostro!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ostatnia wojna Anety. Nowa kochanka zabierze jej Olka. Będzie ostro!

M jak miłość. Ostatnia wojna Anety. Nowa kochanka zabierze jej Olka. Będzie ostro!

Aneta w "M jak miłość" stoczy po raz kolejny wielką bitwę o Olka (Maurycy Popiel)! Tym razem jej rywalem nie będzie - jak dawniej - cały wymiar sprawiedliwości z mściwym Kamilem (Marcin Bosak) na czele. Tamten bój wygrała, a w nowym sezonie serialu będzie musiała zawalczyć z kobietą, dla której Olek będzie gotów ją rzucić! Ostra rywalka będzie miała tym łatwiej w "M jak miłość", że prywatnie jest partnerką Maurycego Popiela... Czy Aneta wygra tę ostatnią wojnę o ukochanego czy po raz pierwszy w życiu będzie musiała się poddać?

"M jak miłość". Aneta znów wyruszy na wojnę. Czy po raz pierwszy w życiu będzie musiała się poddać?

Żóna Olka Chodakowskiego w "M jak miłość" to niezwykle barwna postać. Anetę poznaliśmy już jako przebiegła manipulantkę i intrygantkę, kochającą na zabój dziewczynę, oddaną i kochającą żonę i dobrą, ambitną chirurg. Aneta jest też wyjątkową ciocią dla dzieci Izy (Adriana Laska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Wygląda na to, że w nowym sezonie na żonę Olka spadnie coś, z czym nawet ona może sobie nie poradzić. 

Doktor Chodakowska w "M jak miłość" znana jest ze swojej waleczności i uporu. Aneta jako jedyna oszukała prokuraturę i służby więzienne nie tylko po to, aby częściej się z Olkiem widywać. Ona zorganizowała w tajemnicy przed oblubieńcem ślub za kratami i wyszła za niego za mąż. 

Zobacz też: Tak Barbara Kurdej-Szatan baluje w stolicy. Joasia z M jak miłość pokaże na co ją stać? - ZDJĘCIA

M jak miłość l Marcin w więzieniu u brata! Olek w końcu trafi za kratki!
Maurycy Popiel i jego dziewczyna Izabela Warykiewicz

i

Autor: Instagram Maurycy Popiel i jego dziewczyna Izabela Warykiewicz

Doktor Chodakowska w "M jak miłość" też jako jedyna umiała postawić się skorumpowanemu Argasińskiemu. Choć drań ordynator nękał ją i upokarzał, ona nie dała mu się wkręcić w wystawienie lewego zwolnienia dla groźnego przestępcy! 

Jednak zapowiada się na to, że zdolna i niezłomna Aneta może ulec w nowym sezonie groźniejszej przeciwniczce. Olek znajdzie sobie nową kochankę! Chodakowski długo był wierny żonie i co najwyżej spoglądał ukradkiem na inne kobiety. Ale w nowych odcinkach na jego horyzoncie pojawi się ktoś, na kogo Maurycy Popiel patrzy codziennie. 

Partnerka gwiazdora dołącza do obsady "M jak miłość" i z miejsca zajmie się przystojnym i sławnym panem doktorem Chodakowskim. Jak znamy Anetę, nie podda się bez walki i nie ma czego nowej bohaterce zazdrościć. Zwłaszcza,  że do gry najpewniej włączy się mamuśka Anety, Iwona (Hanna Śleszyńska). Tylko tym razem naprawdę nie wiadomo, kto wygra...  

Nie przegap: BrzydUla 2 sezon. Tajemnica Uli i Marka z dnia ślubu. To tak wygląda przeszłość Dobrzańskich

Najnowsze