BrzydUla 2 sezon. Tajemnica Uli i Marka z dniu ślubu. To tak wygląda przeszłość Dobrzańskich

i

Autor: Instagram BrzydUla 2 sezon. Tajemnica Uli i Marka z dniu ślubu. To tak wygląda przeszłość Dobrzańskich

BrzydUla 2 sezon. Tajemnica Uli i Marka z dnia ślubu. To tak wygląda przeszłość Dobrzańskich

2021-07-19 9:07

Ślub Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) z "BrzydUla 2" jak dotąd był owiany tajemnicą. Nie wiadomo było jak wyglądała ceremonia Dobrzańskich i czy zdecydowali się na przysięgę przed ołtarzem. Z planu "BrzydUla 2" wyciekły jednak zdjęcia z przeszłości Uli i Marka, które rozwiewają wiele sekretów! Wyszło na jaw jak wyglądali podczas najważniejszego dnia w ich życiu, który potem został zachwiany przez niefortunne zbiegi okoliczności. Już wiadomo jak wglądał ślub Dobrzańskich. To świadczy o tym, że nie pozbędą się siebie tak łatwo. Sprawdź szczegóły.

Tajemnica Dobrzańskich z "BrzydUla 2" ujawniona. Zdjęcia z Rysiowa mówią wszystko 

Chociaż oczywistym jest, że Ula i Marek w "BrzydUla 2" stal się małżeństwem, nie wiadomo było, czy zdecydowali się na ślub cywilny czy kościelny. Podczas 153 odcinków "BrzydUla 2" wyemitowanych do tej pory na kanale TVN7 można było zauważyć fotografie w domu Dobrzańskich, które uwieczniły ich ważne momenty. Nie każdy jednak zwrócił na to uwagę, a Ula i Marek bardzo rzadko wspominali o swojej ceremonii. Wyszło na jaw, że to rodzinny dom w Rysiowie skrywa ich sekrety.

Z planu "BrzydUla 2" wyciekły zdjęcia, na których Ula i Marek pozują jako świeżo upieczeni małżonkowie. W tamtej chwili byli bardzo szczęśliwi. Niestety rzeczywistość stała się potem okrutna. Wiadomo jednak, że Ula i Marek zdecydowali się na ślub kościelny! 

Przeczytaj: Choroba 6-letniej gwiazdy M jak miłość. Hania Nowosielska i jej mama ujawniły co się dzieje - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 sezon. Odmieniony Marek nie zrezygnuje z rozwodu z Ulą! Filip Bobek musiał zmienić wygląd - WIDEO

Na profilu społecznościowym Julki z "BrzydUla 2" pojawiły się rodzinne fotografie Dobrzańskich, na których widnieją m.in. szczęśliwi Ula i Marek. Dobrzańska pozuje w pięknej, białej sukni ślubnej, a Marek w eleganckim garniturze. To dowód na to, że ceremonia ślubna odbyła się w kościele. Z tego też powodu Dobrzańscy będą mieli trudniejszy rozwód, niż w przypadku ślubu cywilnego. O ile w ogóle dojdzie do jakiegoś rozwodu w "BrzydUla 2", bo jak udało się ustalić nie jest to wcale takie pewne, a małżonkowie prawdopodobnie do siebie wrócą. 

Przeczytaj: 19-letnia Ala z M jak miłość żyje w luksusach. Alicja Ostolska chwali się wystawnym życiem i eleganckim domem - ZDJĘCIA

Ula i Marek w nowym sezonie "BrzydUla 2" z tajemniczego powodu będą udawać, że nie są razem, ale wszystko wskazuje na to, że znów się zejdą. Może to ze względu na Julkę (Marysia Włodkowska), Kubę (Jakub Rutkowski) i Antosia (Szymon i Wojciech Gmerek)? Jedno jest pewne, dom w Rysiowie skrywa wiele tajemnic, a fotografie tam przedstawione jasno pokazują, że Dobrzańscy byli bardzo szczęśliwą rodziną i na pewno nie tak łatwo z tego zrezygnują. Wszystko okaże się niedługo, w nowych odcinkach "BrzydUla 2". 

Najnowsze