BrzydUla 2 sezon. Ula i Marek znów razem! Pojawią się spore komplikacje, których nikt nie przewidzi - WIDEO

2021-07-12 13:39
BrzydUla 2 sezon. Ula i Marek znów razem! Pojawią się spore komplikacje, których nikt nie przewidzi - WIDEO
Autor: Youtube BrzydUla 2 sezon. Ula i Marek znów razem! Pojawią się spore komplikacje, których nikt nie przewidzi - WIDEO

Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) w "BrzydUla 2" znów razem! Tajemnice planu wyszły na jaw, a aktorzy sami potwierdzili wielkie zmiany i szokujący zwrot akcji u Dobrzańskich. Ula i Marek w "BrzydUla 2" po wakacjach 2021 napotkają spore przeszkody i komplikacje i będą musieli kłamać wszystkich dookoła! To jednak nie koniec, a początek zadziwiającego scenariusza, który wprawi w osłupienie widzów "BrzydUla 2". Ula i Marek z jakiegoś powodu będą musieli udawać, że nie łączy ich gorące uczucie. Jedno jest niemal pewne - będą razem! Sprawdź szczegóły.

Ula i Marek z "BrzydUla 2" znów razem! Uwikłają się w kłamstwie, ale będzie warto 

Wydawałoby się, że dla Uli i Marka w "BrzydUla 2" nie ma już szans. Nic bardziej mylnego, bo u Dobrzańskich znów wybuchnie gorące uczucie i namiętność. Wszystko wyszło na jaw, podczas kręcenia programu TVN "Co za tydzień", w którym dziennikarz Olivier Janiak zgłębił tajniki pracy przy kontynuacji "BrzydUla 2".

- Oczywiście cieszymy się, że znowu tutaj jesteśmy, jest ekscytująco, są nowe wątki i fajnie jest się znowu spotkać - mówi Julia Kamińska o powrocie na plan "BrzydUla 2".

Nadchodzące odcinki zaszokują widzów, bo po wybuchu namiętności w finale sezonu "BrzydUla 2" nie wiadomo czego można się spodziewać. Dzięki emisji magazynu "Co za tydzień" można się dowiedzieć, że Dobrzańscy będą razem!

Przeczytaj: Nowa czołówka Barw szczęścia. Kto dołączył do czołówki? Wiemy kogo zabraknie! - ZDJĘCIA, WIDEO

Z jakiegoś powodu Ula i Marek w "BrzydUla 2" nie będą chcieli się przyznać, że zażegnali kryzys, a ich uczucie powróciło z podwójną siłą. 

- Musimy przyspieszyć... - powie tajemniczo Marek patrząc prosto w oczy żonie, po czym spróbuje ją pocałować, ale przerwie im Violetta (Małgorzata Socha). - Znowu jesteście razem? - zapyta wprost Kubasińska. - Nieee, gdzie tam - odpowiedzą zgodnie Dobrzańscy.

W tej sytuacji w "BrzydUla 2" nie popiszą się umiejętnością kłamania, bo widać będzie, że są sobie bardzo bliscy i patrzą się na siebie jak za dawnych lat. 

Przeczytaj: M jak miłość. To ona skrzywdziła Barbarę! Lilka gorzko pożałuje zdrady Mateusza

Sam Filip Bobek, czyli Marek z "BrzydUla 2" potwierdza, że w nadchodzących odcinkach nastąpi kompletna rewolucja. 

- Będzie mocniejszy zwrot akcji niż moja wyobraźnia podejrzewała (...). Dużo się zmieni na pewno między Ulą a Markiem, to bez wątpienia. Jest zaskakująco, ja naprawdę się nie spodziewałem, że to pójdzie w tą stronę - mi się to podoba, ja lubię takie nietuzinkowe rozwiązania. Na pewno robią dużo ciekawych rzeczy i okłamują wszystkich dookoła - podsumowuje aktor. 

Nie da się dłużej ukrywać, że Dobrzańscy na nowo rozpalą w sobie ogień miłości i będą skrywać tajemnicę. Widzowie mogą zacierać ręce, bo małżeństwo Uli i Marka przejdzie kompletną przemianę. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze