Nowa czołówka Barw szczęścia. Kto dołączył do czołówki? Wiemy kogo zabraknie! - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: Instagram Nowa czołówka Barw szczęścia. Kto dołączył do czołówki? Wiemy kogo zabraknie! - ZDJĘCIA, WIDEO

Nowa czołówka Barw szczęścia. Kto dołączył do czołówki? Wiemy kogo zabraknie! - ZDJĘCIA, WIDEO

2021-07-12 8:34

Nowa czołówka "Barw szczęścia" szokuje! Po wakacjach zobaczymy wielkie zmiany w obsadzie - niektórzy bohaterowie przejdą ogromne metamorfozy, dorosną, ale inni znikną! Do nowej czołówki serialu dołączyła też nowa para! Wszystko to mówi nam jakie zmiany zajdą w nowym sezonie "Barw szczęścia". Kto będzie witał fanów serialu co wieczór od poniedziałku w TVP2? Zobacz koniecznie WIDEO i ZDJĘCIA z kręcenia nowej czołówki serialu!

Nowa czołówka "Barw szczęścia"! Ogromne zmiany! Kogo w niej zabraknie?

Na oficjalnym profilu "Barw szczęścia" na Instagramie opublikowano materiał WIDEI o ZDJĘCIA z planu serialu. Właśnie powstaje nowa czołówka! Jest bardzo dużo zmian - ogromne metamorfozy aktorów, inne kolory strojów no i widać też kto będzie razem, a kogo może w ogóle zabraknąć. Kto będzie na pewno w nowej czołówce? 

Jak widać na materiale z kręcenia nowej czołówki "Barw szczęścia" Oliwka Wiktoria Gąsiewska) i Kajtek (Jakub Dmochowski) jednak będą nadal razem! W dodatku Jakub Dmochowski zmienił się i nie będzie już przypominał nieśmiałego chłopca w okularkach - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz też: Przerwa na planie M jak miłość! Rafał Mroczek zdradził co się stało! Nie wiadomo kiedy to się skończy - ZDJĘCIA

Nowa czołówka Barw szczęścia. Kto dołączył do czołówki? Wiemy kogo zabraknie!

Ogromną metamorfozę przeszedł też grający Aleksa Hubert Wiatrowski. Syn Borysa (Jakub Wieczorek) i Aldony (Elżbieta Romanowska) to już nastolatek i jak widać na materiale z planu - będzie miał świetny kontakt ze swoim ojcem. Rodzina Grzelaków nadal będzie witać co wieczór widzów w TVP2 w pełnym składzie. W czołówce znajdą się też niezmiennie Klara (Olga Jankowska) i Hubert (Marek Molak).

Ważną rolę twórcy "Barw szczęścia" przewidują dla Malwiny (Joanna Gleń), która u boku Natalii (Maria Dejmek) pozuje jak słynny "aniołek Charliego"! Kogo może zabraknąć?

Na razie na nagraniach czołówki "Barw szczęścia" nie widać Kasi Górki (Katarzyna Glinka) z Łukaszem (Michał Rolnicki) i Ksawciem, bardzo możliwe, że razem z nimi zabraknie Stefana (Krzysztof Kiersznowski) - cała rodzina wyjedzie na Sycylię! Franek (Mateusz Banasiuk) i Regina (Kamila Kamińska) także mogą nie pojawić się na długo w nowym sezonie serialu. Ci bohaterowie odejdą - przynajmniej na jakiś czas serialu - nie będą więc witać widzów na dzień dobry.  

Czytaj także: Barwy szczęścia. Julita i Józek znowu razem! Zrezygnują z rozwodu?

Barwy szczęścia: Natalia (Maria Dejmek), Malwina (Joanna Gleń)

i

Autor: Instagram
Barwy szczęścia: Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)

i

Autor: Instagram

Zobacz koniecznie WIDEO i GALERIĘ ZDJĘĆ z kręcenia nowej czołówki "Barw szczęścia"! 

Barwy szczęścia: Hubert (Marek Molak)

i

Autor: Instagram
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze