M jak miłość. Odmieniona Ula nie pojawia się na planie, ale wiemy, co na co dzień robi Iga Krefft! - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Odmieniona Ula nie pojawia się na planie, ale wiemy, co na co dzień robi Iga Krefft! - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Odmieniona Ula nie pojawia się na planie, ale wiemy, co na co dzień robi Iga Krefft! - ZDJĘCIA

2022-07-29 21:32

Ula (Iga Krefft) nie pojawia się na planie "M jak miłość". Aktorka rozwija się w innym kierunku niż aktorstwo, działa pod pseudonimem Ofelia i prężnie działa artystycznie. Iga Krefft nie przypomina już Uli z "M jak miłość", postanowiła zmienić kolor włosów i zaprezentować wyrazisty, oryginalny styl. Fani serialu mogą być zdziwieni, bo żona Bartka (Arkadiusz Smoleński) nie ma wiele wspólnego z jej serialową bohaterką. Wiemy, co na co dzień tak zajmuje aktorkę i dlaczego nie pojawia się na planie hitu TVP2.

Iga Krefft jest nie do poznania! Mocna zmiana gwiazdy "M jak miłość"

Iga Krefft to gwiazda "M jak miłość", która dorastała na planie serialu. Nie da się ukryć, że rola Uli dała jej dużą rozpoznawalność, a losami adoptowanej córki Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski) interesują się widzowie. Jej siostra Natalka (Marcjanna Lelek) nie pojawia się już w Grabinie, chociaż czasem ktoś o niej wspomni. Podobnie jak Marek i Ewa (Dominika Kluźniak) przebywa w Australii. Tam też wyemigrowała swego czasu Ula, ale wrócili z Barkiem do rodzinnego domu. W życiu Lisieckich sporo się pozmieniało, wybudowali się w Grabinie i przejęli opiekę nad Kalinką (Oliwia Kępka), córką zmarłych Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński).

Iga Krefft na co dzień nie przypomina Uli z "M jak miłość". Aktorka i piosenkarka zmieniła kolor włosów, sposób malowania się i prężnie działa jako piosenkarka. Na co dzień rozwija się muzycznie, daje koncerty i angażuje się w różne projekty. Ula z "M jak miłość" stawia na życie rodzinne, męża i przybraną córkę. 

Sprawdź też: M jak miłość. Zabraknie kluczowej rodziny w nowym sezonie?! Nie uwierzycie, kto ma rozstać się z Grabiną

Co dalej z rolą Uli w "M jak miłość"?

To pewne, że Ula pojawi się w "M jak miłość" po wakacjach 2022. Iga Krefft nie dodaje relacji z planu, ponieważ nie jest na nim obecna. Trwają wakacje, gwiazda ma urlop od roli Lisieckiej. Na pewno jednak kontynuowany będzie wątek spadku po Jakubczyku (Michał Breitenwald). Ula i Bartek w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach będą zastanawiali się, o co chodzi z zaginionym majątkiem po Bronku. Lisiecki wraz z Tadeuszem (Bartłomiej Nowosielski) przyjrzą się sprawie i przycisną podłego Horbaczewskiego (Zbigniew Jaremko). To sąsiad ukradł testament Jakubczyka, ale za nic się do tego nie przyznaje. Ula będzie musiała przyłożyć się, żeby poznać całą prawdę. W serialu nie zmieni się wizerunek Lisieckiej, chociaż na co dzień Krefft prezentuje inny styl i różni się od swojej serialowej bohaterki.

Przeczytaj też: M jak miłość. Odmieniony Mateusz Mostowiak wróci w nowym sezonie i jest szokująca reakcja Lilki! Monika Mielnicka wszystko potwierdza

M jak miłość. Anna ujawniła, gdzie odbędzie się ostatnia scena Magdy w serialu! Niesamowite widoki
Najnowsze