M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1789: Franka urobi Artura. Zacznie go swatać z byłą kochanką Elką - ZDJĘCIA

2024-02-22 11:45

W 1789 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) urobi Artura (Łukasz Garlicki). Po wielu przejściach z architektem kobieta postawi sobie za cel znalezienie dla niego miłości. Nowakowski pokazał się od najgorszej strony, wręcz zagroził małżeństwu Zduńskich. Podczas wypadku Franki nad wodą odkupił winy, więc góralka postanowi pomóc mu w odnalezieniu szczęścia. W 1789 odcinku "M jak miłość" znajdzie dla niego idealną kandydatkę na partnerkę. Tylko czy Nowakowski faktycznie da się okiełznać?

"M jak miłość" odcinek 1789 - wtorek, 12.03.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 1789 odcinku "M jak miłość" Franka skupi się na wyswataniu Artura z Elką (Hanna Konarowska-Lewińska). Tym bardziej, że kobiecie też nie ułoży się w życiu miłosnym, a dobrze zna Nowakowskiego. Pracują w jednej branży i przyjaźnią się latami. Elka wie mnóstwo na temat Artura, ale jakoś nigdy nie było im po drodze się związać. Zduńska uzna, że trzeba pomóc temu uczuciu i popchnąć architekta w ramiona przyjaciółki. 

Franka z Pawłem (Rafał Mroczek) nie mieli dobrego zdania o Nowakowskim, który jakiś czas temu starał się uwieść Frankę. Chory zakład z Elką o "odbicie" Pawłowi żony skończył się fiaskiem. Zduńscy nie zdradzili się, wręcz przeciwnie, pokonali architekta. Potem on spróbował odkupić winy i faktycznie dał radę, bo w poprzednich odcinkach "M jak miłość" uratował tonącą Frankę! To pokazało, że ma serce i jest gotowy do pomocy. Jego życie prywatne pozostało jednak smutne, a koszmary z przeszłości nie znikną. 

Franka wyswata Artura z przyjaciółką Elką?

Dlatego też, Franka w 1789 odcinku "M jak miłość" uzna, że Artur koniecznie ma związać się z Elką. Porozmawia z Nowakowskim, nakieruje go na postaranie się o kobietę. Z jakim skutkiem? To okaże się już niebawem. Pewnym jest jednak, że mężczyzna nie będzie już mącił w małżeństwie Zduńskich. Przekonał się dobitnie o tym, że są niezniszczalni i bardzo się kochają.

M jak miłość. Cudowna niespodzianka Kamy dla dzieci Marcina. Zgodzi się na każdy układ!
Najnowsze