M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1748: Przekręt z drugim dzieckiem Olka! Marcin znajdzie prawdziwego ojca chłopca - ZDJĘCIA

2023-09-25 22:12

W 1748 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) dowie się jako pierwszy, że Olek (Maurycy Popiel) ma drugiego syna, nieślubne dziecko z dawną kochanką, więc weźmie sprawy w swoje ręce, żeby wyjaśnić ile w tym prawdy! Nieustraszony detektyw Chodakowski pozna matkę dziecka Olka i od razu zacznie podejrzewać, że Paula (Sylwia Drzycimska) może coś kręcić. Intuicja nie zawiedzie Marcina, który w 1748 odcinku "M jak miłość" szybko znajdzie prawdziwego ojca dziecka chorego syna Pauli. Jednak wcale się nie zanosi na to, żeby szybko nastąpił koniec problemów Olka i Anety (Ilona Janyst) z tą kobietą. Poznaj szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1748 - wtorek, 10.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Drugi syn Olka w 1748 odcinku "M jak miłość" wywoła spore zamieszanie w małżeństwie Chodakowskich! Jakby mało było tego, że Marcin i Iza (Adriana Kalska) rozwodzą się, to teraz okaże się, że przyszłość rodziny starszego z braci wisi na włosku. Od początku historia z nieślubnym synem Olka będzie wydawała się zwyczajnie niedorzeczna i absurdalna!

Tajemnicza Paula, która w 1748 odcinku "M jak miłość" odwiedzi Olka i Anetę w ich mieszkaniu, ale nie zastanie tam Chodakowskich, przed Marcinem zacznie opowiadać o tym jak wiele lat temu na studiach poznał jego starszego brata i zaszła z nim w ciążę. Dlaczego dopiero teraz Paula przypomni sobie o Olku? Czemu nigdy wcześniej nie próbowała go odnaleźć? Co więcej czemu nigdy nie wspomniała mu o ciąży i narodzinach ich syna?

Zagadkę dziecka Olka w 1748 odcinku "M jak miłość" rozwikła Marcin, który jako detektyw ma swoje sposoby, by dotrzeć do prawdy, prześwietlić przeszłość Pauli i ustalić w jakich okolicznościach była związana z jego bratem. Jednak rozmowa Marcina z Paulą wystarczy, żeby Chodakowski nabrał wątpliwości w przedstawioną przez nią wersję wydarzeń. Dla detektywa stanie się jasne, że kobiecie nie można ufać skoro próbuje wykorzystać chorobę syna i jego operację, do tego, by wrobić Olka w ojcostwo.

W błyskawicznym tempie Marcin w 1748 odcinku "M jak miłość" ustali, że syn Pauli nie jest dzieckiem Olka! Uda mu się odnaleźć prawdziwego ojca chorego chłopca. Jak na wyniki śledztwa Chodakowskiego zareaguje Paula? Czy dawna znajoma Olka ze studiów odczepi się od niego i będzie próbowała dotrzeć do eks kochanka, z którym wiele lat temu zaszła w ciążę? To się okaże w najbliższych odcinkach "M jak miłość" w październiku.

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze