M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1748: Marcin przejrzy na oczy, że Iza jest zwyczajnie obłąkana i zacznie przed nią chronić dzieci. Ocali przed nią siebie? - ZDJĘCIA

W 1748 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) może wreszcie zobaczyć, że jego żona (Adriana Kalska) jest po prostu psychicznie chora! Wiele już na to wskazuje - Iza dla Radka (Philippe Tłokiński) porzuciła już nie tylko rodzinę, zostawi też swoją dobrą pracę. W dodatku Chodakowska zrobi wszystko, aby Marcin pomógł jej zrobić z kochanka drugiego tatusia dla dzieci. W finale 1748 odcinka "M jak miłość" Marcin dowie się, ze Iza i Radek chcą mu zabrać dzieci i wywieźć aż na miesiąc z dala od domu. Czy to właśnie w tym momencie Chodakowski zadecyduje, że miarka się przebrała i musi chronić Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska)?

"M jak miłość" odcinek 1748 - wtorek, 10.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1748 odcinku "M jak miłość" Marcin będzie coraz mocniej uwikłany przez Izę w jej romans z Radkiem. Chodakowska już nie tylko będzie go namawiała na wspólne "rodzinne" obiadki z Radkiem i dziećmi. Ona posunie się dalej i zażąda jego zgody, aby Maja i Szymek wyjechali z nią i jej kochankiem na miesiąc nad morze! A to wcale jeszcze nie koniec. 

Iza w 1748 odcinku "M jak miłość" zaprzepaści wszystko, na co pracowała cale życie. Straciła Marcina i chce mu zabrać dzieci. W dodatku rzuci pracę redaktor naczelnej w "Gazecie Gródka" i popędzi pracować dla Radka.

Jest duża szansa, że kiedy Marcin w 1748 odcinku "M jak miłość" to wszystko zobaczy, oprzytomnieje i zrozumie, że ma do czynienia z osobą psychicznie chorą. A stąd już tylko krok do tego, aby zaczął chronić najmłodszych przed złym wpływem niestabilnej psychicznie matki. Czy detektywowi uda się także ocalić siebie?   

Nie przegap: M jak miłość. Szymek pójdzie na grób Kasi i tak przypomną zmarłą matkę syna Marcina? Agnieszka Sienkiewicz umieściła komentarz! Na te sceny czekają fani - WIDEO

M jak miłość. Maja i Szymek dowiedzą się o romansie Izy i Radka. Nie zrozumieją, dlaczego mama ich zostawiła
Listen on Spreaker.
Najnowsze