M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1748: Obłąkana Iza zacznie pracować u Radka! Teraz on jej pokaże kto naprawdę rządzi – ZDJĘCIA

W 1748 odcinku "M jak miłość" Radek (Philippe Tłokiński) przejmie pełną władzę nad Izą (Adriana Kalska). Obłąkana żona Marcina (Mikołaj Roznerski) rzuci dla niego już nie tylko swoją rodzinę, ale i dobrą pracę szefowej "Gazety Gródka". Od tego momentu w 1748 odcinku "M jak miłość" Iza będzie już podwładną kochanka, który w międzyczasie znalazł sobie lepszą fuchę. I tak nieśmiały asystent z problemami, którego Chodakowska ciągle musiała ratować, stanie się jej szefem. I teraz on jej pokaże kto tu tak naprawdę rządzi! Sprawdź szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1748 - wtorek, 10.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1748 odcinku "M jak miłość" Iza wykona kolejną życiową woltę dla Radka. Do tej pory rzuciła dla niego wspaniałego męża Marcina, zaniedbała dzieci, a teraz jeszcze rzuci pracę, aby zostać jego podwładną. Nie wiadomo kiedy, ale ciągle nieszczęśliwy kochaś Chodakowskiej zdążył jakoś znaleźć świetną pracę w innej gazecie i ona poleci tam, aby być blisko niego. W ten sposób zmieni się totalnie układ między nimi. Iza z wielkiej szefowej pana asystenta stanie się pionkiem w jego grze....

Iza w 1748 odcinku "M jak miłość" będzie brnęła dalej w swoim szaleństwie, które zaczęło się od wielkiej miłości do "zdolnego asystenta" Radka. Fakt, że porzuciła cudowną rodzinę to już wystarczający dowód na to, że po prostu straciła rozum. Ale to się będzie pogłębiać!

Kiedy w 1748 odcinku "M jak miłość" Iza zacznie pracować u Radka przekonamy się, ile tak naprawdę wart jest ten facet. Nikt mu nie ufa, poza obłąkaną na jego punkcie kochanką. Jak widać dość szybko z "biednego misia" Radek zamieni się w skutecznego redaktora. Jakie oblicze teraz pokaże swojej kochance i podwładnej? 

Jak pisaliśmy TUTAJ Iza w "M jak miłość" udowodni, jak bardzo jest psychicznie chora namawiając Marcina, aby pomógł jej zrobić z Radka tatusia dla ich dzieci. W 1748 odcinku i w tej sprawie posunie się dalej, bo zażąda od męża, aby dał jej i kochankowi dzieci na miesięczny wyjazd nad morze. 

Czy Marcin w "M jak miłość" przejrzy na oczy, że Iza jest zwyczajnie obłąkana i zacznie przed nią chronić najmłodszych Chodakowskich?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1745: To Werner i Rotkiewicz wyciągną Andrzeja z dna rozpaczy. Tak pozna prawdę o Julii i Sylwii – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Maja i Szymek dowiedzą się o romansie Izy i Radka. Nie zrozumieją, dlaczego mama ich zostawiła
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany