M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1745: To Werner i Rotkiewicz wyciągną Andrzeja z dna rozpaczy. Tak pozna prawdę o Julii i Sylwii – ZDJĘCIA, WIDEO

W 1745 odcinku "M jak miłość" Werner (Jacek Kopczyński) i Rotkiewicz (Aleksandar Milicević) zaczną grać w jednej drużynie dla dobra Andrzeja (Krystian Wieczorek). Budzyński nadal będzie tracił klientów, a sprawa przeciwko niemu o zabójstwo Julii (Marta Chodorowska) będzie toczyła się w najlepsze. Nic dziwnego, że Andrzej zacznie pogrążać się w rozpaczy w obawie, że straci wszystko, na co pracował całe życie, Werner, do tej pory ogłupiony przez seks z Sylwią (Hanna Turnau), w 1745 odcinku "M jak miłość" przejrzy na oczy i dołączy do Rotkiewicza, aby ratować przyjaciela. To dzięki nim Budzyński pozna prawdę o psychopatce Malickiej i wariatce Kosteckiej. Sprawdź, jak do tego dojdzie!

"M jak miłość" odcinek 1745 - poniedziałek, 2.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1745 odcinku "M jak miłość" powstanie nowy sojusz, tym razem nie przeciwko, a na rzecz Andrzeja. Sylwia nadal będzie zachowywała się jak wariatka, chcąc całemu światu udowodnić, że Andrzej to morderca. Ale w końcu Werner, Rotkiewicz, a nawet komisarz Zięba dadzą jej odpór. Czy prawnicy wyciągną Budzyńskiego z rozpaczy, w której zacznie się pogrążać?

Sytuacja Andrzeja w 1745 odcinku "M jak miłość" będzie wyglądała fatalnie. Po doniesieniach medialnych o jego udziale w zaginięciu Julii kolejni odchodzić będą kolejni klienci kancelarii. To będzie szczególnie bolesne dla Budzyńskiego, który tak naprawdę nie będzie jeszcze rozumiał, co się wokół niego dzieje. I wtedy Werner z Rotkiewiczem przybędą z odsieczą. 

Rotkiewicz w 1745 odcinku "M jak miłość" wezwie Sylwię i pouczy, aby przestała oczerniać Budzyńskiego. Następny będzie Werner, który spróbuje uświadomić Kostecką, że psychopatka Julia cały czas nią manipulowała.

Ale najciekawszą akcję przeprowadzi komisarz Zięba w 1745 odcinku "M jak miłość". Policjant zarzuci Sylwii, że wyjawiła mediom szczegóły dochodzenia, a także zamieniła życie niewinnego Andrzeja w koszmar. Czy to wspólne działania Rotkiewicza i Wernera doprowadzą do tego przełomu? Przekonamy się śłedząc wątek w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość. Marcin oszaleje po rozstaniu z Izą i stanie się agresywny! Nic nie będzie z Kamą, bo nigdy nie zapomni o żonie - ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia po ucieczce do Włoch przepadnie! Tego nikt się po niej nie spodziewa
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany