M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1745: Andrzej oczyszczony z zarzutów! Policja zabierze się za psychopatkę!

Ale wieści z "M jak miłość"! Andrzej (Krystian Wieczorek) w 1745 odcinku serialu zostanie oczyszczony z zarzutów! To już pewne, że policja weźmie się za wariatkę Sylwię (Hanna Turnau) w związku z jej medialnym atakiem na Budzyńskiego. A to dopiero początek słusznej drogi, na której Andrzej w 1745 odcinku "M jak miłość" nie będzie podejrzewany o zabójstwo Julii Malickiej (Marta Chodorowska) i zrehabilitowany. To tylko kwestia czasu aż psychopatka Julia wpadnie w ręce policji i pójdzie siedzieć. Sprawdź szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1745 - poniedziałek, 2.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1745 odcinku "M jak miłość" Rotkiewicz (Aleksandar Milicević) z Wernerem (Jacek Kopczyński) staną murem za Andrzejem. Obaj prawnicy zaczną tłumaczyć Sylwii, że sama padła ofiarą manipulacji "przyjaciółki" Julii i rozpętała burzę przeciwko niewinnemu człowiekowi. 

Nieobliczalna Sylwia w 1745 odcinku "M jak miłość"  zostanie wezwana na policję przez komisarz Pawła Ziębę (Cezary Jankowski). Tym razem to nie ona będzie mówiła. Śledczy postawi Sylwii zarzuty! Pójdzie o to w 1745 odcinku "M jak miłość", że Sylwia w ujawniła mediom szczegóły dochodzenia przeciwko Andrzejowi. Kluczowe jednak dla sprawy Budzyńskiego jest inne zdanie Zięby, podane przez serwis prasowy AKPA: "zamieniła życie niewinnego Andrzeja w koszmar". 

Czy to w 1745 odcinku "M jak miłość" nastąpi koniec koszmaru Andrzeja, a zacznie się początek piekła psychopatki Julii? 

Nie przegap: M jak miłość. Julia odnaleziona przez policję! Podkomisarz Zięba dopadnie Malicką. Już się z tego nie wywinie - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia po ucieczce do Włoch przepadnie! Tego nikt się po niej nie spodziewa
Listen on Spreaker.
Najnowsze