M jak miłość

M jak miłość. Julia odnaleziona przez policję! Podkomisarz Zięba dopadnie Malicką. Już się z tego nie wywinie - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-09-20 8:49

Julia (Marta Chodowska) z "M jak miłość" niezbyt długo będzie się cieszyła wolnością, zwycięstwem nad Andrzejem (Krystian Wieczorek), którego próbuje wrobić w zabójstwo! To już pewne, że policja i podkomisarz Paweł Zięba (Cezary Jankowski), który prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia Julii, dopadnie Malicką we Włoszech. Jak do tego dojdzie, że ją znajdą? Policjanci wpadną na trop ukrywającej się w Toskanii nieobliczalnej wariatki, która z pomocą równie niezrównoważonej, ale też wybitnie głupiej przyjaciółki Sylwii (Hanna Turnau) chce zrobić z Budzyńskiego mordercę. Poznaj szczegóły, zobacz WIDEO z zatrzymania Julii przez policję i przekonaj się jaką Malicka poniesie karę.

Co dalej z Julią w "M jak miłość"? Czy Andrzej trafi do więzienia?

Afera z zaginięciem Julii w "M jak miłość" wyjaśni się w jednym z nowych odcinków w październiku! Na szczęście Andrzej nie pójdzie siedzieć do więzienia za zabójstwo byłej kochanki, chociaż prawniczka kariera Budzyńskiego mocno ucierpi po tym, co będzie wyrabiać Sylwia, żeby udowodnić jego winę! Głupota Sylwii, której Julia przez zniknięciem, upozorowaniem napadu, opowiadała bzdury na temat Andrzeja, sięgnie zenitu. Malicka będzie miała się z czego cieszyć kiedy nie tylko w 1742 odcinku "M jak miłość", ale także w 1745 odcinku media zainteresują się Budzyńskim, a w internecie zaczną krążyć newsy o tym jak znany prawnik z Warszawy pozbył się swojej kochanki.

Co na to policja i podkomisarz Zięba, który jeszcze w 1742 odcinku "M jak miłość" uzna Andrzeja za głównego podejrzanego? Wygląda na to, że śledczy dokładniej przyjrzą się temu, co się działo z Julią przed jej zaginięciem. Przecież wybrała dużą sumę pieniędzy z konta w walucie euro, kilka razy dzwoniła do pensjonatu w Toskanii, by z Włoszką Beatą Ricci ustalić kiedy do niej przyjedzie, spakowała większość rzeczy z domu, zabrała dwie wypchane po brzegi walizki i wynajęła auto w komisie, którym uciekła do Włoch. Wszystkie działania Julii zostawiły ślady!

Czy Julia w "M jak miłość" poniesie karę za wrabianie Andrzeja w nękanie, napad i zabójstwo?

Jak policja odnajdzie Julię w "M jak miłość" w październiku? Czy Sylwia przejrzy na oczy i zrozumie jak głupia była, że dała się nabrać na to, co jej nagadała Malicka o Andrzeju? Już w 1745 odcinku "M jak miłość" z Sylwią rozprawi się Adam Werner (Jacek Kopczyński), który ujawni jak Julia wszystkich oszukała. Andrzeja będzie bronił także szef prawniczek, Rotkiewicz (Aleksandar Milicević). Mimo, że media wydadzą już wyrok na Budzyńskiego.  

Ukrywająca się Julia w 1742 odcinku "M jak miłość" będzie opijała swoje zwycięstwo nad Andrzejem, cieszyła się z tego, że wykorzystała głupotę Sylwii na swoją korzyść. Jednak triumf kochanki Budzyńskiego potrwa zaledwie kilka dni. Śledztwo policji wykaże gdzie ukryła się Julia i funkcjonariusze znajdą ją we Włoszech w pensjonacie Villa Flora. Na ucieczkę Malickiej będzie już za późno!

Dowodem jest WIDEO zza kulis "M jak miłość" z odcinka nagrywanego na początku lipca, który zostanie wyemitowany w październiku. Widać na nim jak podkomisarz Zięba na posterunku przesłuchuje Julię, która tym razem się już mu nie wywinie! Tylko inne ujęcia z planu "M jak miłość" wskazują też na to, że Julia nie poniesie żadnej kary za wrabianie Andrzeja. Nadal będzie prawniczką, wciąż będzie pracowała w sąsiedniej kancelarii u Rotkiewicza z wierną przyjaciółką Sylwią.

M jak miłość. Julia trafi na policję! Nieobliczalną wariatką zajmie się ten policjant
Listen on Spreaker.
Najnowsze