M jak miłość

M jak miłość. Szymek pójdzie na grób Kasi i tak przypomną zmarłą matkę syna Marcina? Agnieszka Sienkiewicz umieściła komentarz! Na te sceny czekają fani - WIDEO

W "M jak miłość" taki ciąg dalszy w rodzinie Marcina (Mikołaj Roznerski) jest nie tylko możliwy, ale i pożądany przez fanów serialu. Jak pamiętamy Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) umarła przy narodzinach Szymka (Staś Szczypiński), więc chłopiec nigdy nie poznał mamy. Marcin ostatni raz był na grobie ukochanej w 1433 odcinku "M jak miłość". Wtedy Chodakowski zostawił na grobie Kasi wzruszający list, w którym ją pożegnał i opowiadzial o Izie (Adriana Kalska). Szymek nigdy nie chodził z tatą na grób mamy. Teraz żona Marcina okazała się niestabilną zdrajczynią, która dla Radka (Philippe Tłokiński) porzuciła rodzinę. Czy nadszedł czas, aby Szymek z Marcinem zaczęli odwiedzać jego prawdziwą mamę?

M jak miłość. Szymek i Marcin odwiedzą grób zmarłej Kasi? Wystarczył jeden komentarz Agnieszki Sienkiewicz

Kasia w "M jak miłość" była wielką miłością Marcina. Cala Polska płakała, kiedy umarła przy porodzie Szymka, a tuż przed ślubem z jego ukochanym tatą. Marcin został z synkiem sam i długo opłakiwał jego mamę. Potem w nich życiu pojawiła się Iza Lewińska, kuratorka przydzielona przez sąd w sprawie opieki nad dzieckiem. Chodakowski okazał się wspaniałym samotnym ojcem, a z panią kurator połączyło go z czasem uczucie. Wszyscy myśleli, że Iza zastąpi nie tylko mamę Szymkowi, ale i Marcinowi Kasię...

Jednak Iza w "M jak miłość" okazała się niestabilna emocjonalnie i wszystko zniszczyła. Przez lata Marcin borykał się z walką z psychopatą z Arturem (Tomasz Ciachorowski), który nękał jego rodzinę po rozstaniu z Chodakowską. I kiedy już wydawało się, że nareszcie rodzina Chodakowskich będzie żyła długo i szczęśliwie, Iza wycięła numer z Radkiem (Philippe Tłokiński) i opuściła męża oraz dzieci. Czy w takiej sytuacji uczucia Marcina zwrócą się do Kasi i postanowi wreszcie zaprowadzić Szymka na grób mamy? 

Mikołaj Roznerski na swoim profilu na Instagramie już wspomina Kasię. Pod postem z filmem, na którym Marcin z "M jak miłość" pokazuje jak bardzo się zmienił przez te lata, jako pierwsza zostawiła komentarz Agnieszka Sienkiewicz!

- Trochę się wyrosło😎Wspominkowo ❤️ - napisał Roznerski w poście.  

😮😍😍😍😍 - natychmiast skomentowała Kasia z "M jak miłość". 

Na reakcję fanów "M jak miłość" nie trzeba było długo czekać. Jeden komentarz serialowej Kasi wystarczył, aby zaczęli błagać, aby jakoś do sagi rodu Mostowiaków wróciła!

- Wróć jako siostra bliźniaczka ;D

- Nie obrazimy się jeśli Kasia zmartwychwstanie 😂

W końcu wierni widzowie "M jak miłość" upomnieli się o Szymka. 

- Kiedy Szymek dowie się kto jest jego mama i pójdzie np na grób... fajny by był odcinek wspomnień Kasi dla Szymka

- Dokładnie!

Na pewno taki powrót Marcina po latach na grób Kasi miałby logiczne uzasadnienie w "M jak miłość". Przestał tam chodzić, kiedy na poważnie związał się z Izą. Teraz nic go już nie trzyma... Czy Szymek pozna całą prawdę o swojej prawdziwej mamie? Jeżeli tak się stanie czeka nas wiele wzruszeń! 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1748: Obłąkana Iza zacznie pracować u Radka! Teraz on jej pokaże kto naprawdę rządzi – ZDJĘCIA

M jak miłość. Maja i Szymek dowiedzą się o romansie Izy i Radka. Nie zrozumieją, dlaczego mama ich zostawiła
Listen on Spreaker.
Najnowsze