M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1748: Choroba syna Olka. Po latach Chodakowski dowie się, że ma drugie dziecko, które umiera

2023-09-22 8:31

W 1748 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) przeżyje szok! Chodakowski dowie się, że ma syna, którego spłodził z tajemniczą Paulą, jeszcze podczas studiów! Mało tego, syn Olka, o którego istnieniu lekarz nawet nie wiedział, potrzebuje pilnego ratunku! Matka dziecka poinformuje, że chłopczyk umiera. W 1748 odcinku "M jak miłość" tajemnicza Paula przekaże, że synek ma rzadką grupę krwi, a musi pilnie przejść operację. Tylko Olek będzie mógł oddać krew dla dziecka, którego nie widział lata... Nawet nie wiedział, że kiedyś został ojcem!

"M jak miłość" odcinek 1748 - wtorek, 10.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Szok w 1748 odcinku "M jak miłość"! Olek ma dziecko, które zachoruje, a matka chłopca zacznie błagać lekarza o pomoc. Jak to w ogóle możliwe? Przecież Chodakowski jest wierny Anecie (Ilona Janyst), to z nią doczekał się synka Boryska (Tymon Szkopek) i czasem przy jednym dziecku nie starcza im czasu na rozwój kariery i prywatne obowiązki. W 1748 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Olek jeszcze przed związkiem z Anetą, kiedy był dużo młodszy, spłodził syna. Jak podaje portal światseriali.interia.pl to Marcin (Mikołaj Roznerski) jako pierwszy pozna kobietę. Paula stawi się z wizytą podczas gdy małżeństwo lekarzy pojedzie na ślub Kasi (Paulina Lasota) i Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) nad morze. 

Olek ma chorego syna, którego musi uratować

Sytuacja w 1748 odcinku "M jak miłość" stanie się wręcz dramatyczna, bo nie dość, że Olek przeżyje szok w związku z dowiedzeniem się, że ma dziecko z Paulą, to jeszcze wyjdzie na jaw fakt, iż synek choruje... Paula poinformuje Marcina o tym, że syn potrzebuje operacji, bez której nie wróci do zdrowia, a może nawet czekałaby go śmierć! Niestety chłopiec ma rzadką grupę krwi, więc kobieta ubłaga lekarza, by zgodził się oddać krew i uratował dziecko. 

Detektyw w 1748 odcinku "M jak miłość" od razu zadzwoni do brata, ale jak podaje wspomniany portal, telefon odbierze wściekła Aneta i to ona usłyszy wieści o drugim synu męża. - Wyobraźcie sobie, że Borys będzie miał braciszka! - poinformuje rozjuszona Chodakowska Karskiego i Stawską, jeszcze przed złożeniem ślubnej przysięgi.

- Gratulacje, kochani... - usłyszy, ale szybko sprostuje sytuację, bo to nie o jej ciążę chodzi. 

- Dzięki, ale tylko Olkowi się należą! - syknie Aneta.

- Bzdura! Nie mam z tym nic wspólnego... - lekarz wyprze się ojcostwa. 

- Jeśli jeszcze raz powiesz, że to nie twoje dziecko... nie ręczę za siebie!!! - oznajmi zdenerwowana Chodakowska, która nie uwierzy, że mąż mówi prawdę i naprawdę nie wie, jakim cudem miałby mieć drugie dziecko. 

Życie Anety i Olka legnie w gruzach 

W 1748 odcinku "M jak miłość" Olek będzie musiał przetrawić szokujące wieści i poukładać sobie wszystko na nowo. Nie ma także pewności, czy tajemnicza Paula nie skłamie... Jeśli jednak okaże się, że lekarz naprawdę ma dziecko z Paulą, które potrzebuje jego pomocy, życie Chodakowskich może zmienić się już na zawsze. 

M jak miłość. Franka i Paweł zrezygnują z dziecka? Brutalne zderzenie Zduńskich z rzeczywistością
Listen on Spreaker.
Najnowsze