M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1748: Iza zniknie razem z Radkiem! Wezmą dzieci i wyjadą. Spełnią się życzenia widzów? - ZDJĘCIA

2023-09-25 8:50

W 1748 odcinku "M jak miłość" obłąkana Iza (Adriana Kalska) wyzna Marcinowi (Mikołaj Roznerski), że wyjeżdża! Oczywiście zniknięcie Chodakowskiej ma związek z działaniami Radka (Philippe Tłokiński), który od początku nie grał czysto. Sytuacja między Izą a kochankiem tylko się zaostrzy, bo cwany Radek będzie podkręcał kontrolę nad kobietą. W 1748 odcinku "M jak miłość" Iza obwieści Chodakowskiemu plany wyjazdu. Nie chodzi o weekendowy wypad, a zniknięcie z dzieciakami na dłużej... Iza z kochankiem znikną z serialu na dobre?

"M jak miłość" odcinek 1748 - wtorek, 10.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Iza w 1748 odcinku "M jak miłość" powie Marcinowi o wyjeździe. Czyżby spełniły się życzenia widzów, a postaci Chodakowskiej i jej kochanka Radka, zniknęłyby z serialu na dobre? Nie da się ukryć, że wątek Izy po rozstaniu z mężem irytuje niektórych widzów, a liczne komentarze m.in. na profilach społecznościowych serialu oraz Facebooku Super Express Seriale wskazują na to, że wiele osób ma dość dziwnego zachowania Izy oraz widoku kobiety z kochankiem Radkiem. 

W 1748 odcinku "M jak miłość" Iza i Radek postanowią odciąć się i wyjechać nad morze. Nie sami, bo spróbują wziąć ze sobą Maję (Laura Jankowska) i Szymka (Staś Szczypiński), którzy nie mogą pogodzić się, że rodzicie się rozstali. Z trudnem przychodzi im akceptacja "nowego taty", chociaż dziennikarz pokaże, że umie przekupić także maluchy. Żeby jednak Maja i Szymek mogli wyjechać wraz z matką i jej kochankiem, potrzebna będzie zgoda Chodakowskiego. Właśnie w tym celu Iza porozmawia z mężem i poprosi go o to, by synek i córeczka mogli wyjechać z Warszawy razem z nią i Radkiem. Jak zareaguje na to czujny detektyw?

Iza znajdzie się pod całkowitą kontrolą Radka

Nie ma co ukrywać, że w 1748 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Chodakowska znajduje się pod ogromnym wpływem ze strony kochanka. Do tego stopnia, że wyjdzie również na jaw, iż znów przenosi się do stolicy, bo zaczyna pracę u Radka. Przypomnijmy, że jeszcze nie tak dawno walczyła o możliwość pracy w Gródku, właśnie przez to oddaliła się od rodziny, cały czas spędzała w pracy poza miastem i nie miała czasu dla Marcina i dzieci. Nagle zmieni swoje myślenie i kiedy ugada się z Radkiem na pracę pod jego dyktando w stolicy, zgodzi się rzucić Gródek i wrócić do miasta...

Mało tego, w 1748 odcinku "M jak miłość" wyjazd Izy i Radka miałby odbyć się nad morzem. Szkoda tylko, że kiedy Iza była jeszcze z Marcinem, w ogóle nie miała czasu na żadne urlopy. O to często się kłócili, że podczas wakacji nie mogła zostawić redakcji i wyjechać z rodziną nad wodę. Teraz nagle okaże się, że ma czas na miesięczny pobyt z kochankiem, ale dla Chodakowskiego czasu nie miała... 

Widzów "M jak miłość" musimy uspokoić, bo Iza z Radkiem jeszcze nie skończyli mieszać. Owszem, Iza poprosi Marcina o możliwość wyjazdu z dziećmi i wcale nie chodzi o krótki pobyt, a aż miesiąc poza Warszawą! Po miesiącu czasu, Iza i Radek prawdopodobnie znów wrócą do życia Chodakowskiego. 

M jak miłość. Marcin przy Kamie zapomni o Izie. Zakocha się w nim też jej siostra
Listen on Spreaker.
Najnowsze